Skrill registrace

Proces registrace Skrill je jednoduchý.
S naším průvodcem registrací Skrill si můžete vytvořit plně funkční nový účet Skrill nebo účet Skrill v druhé měně během několika minut.

Pro vytvoření plně funkčního nového účtu Skrill stačí postupovat podle našich pokynů.

Výhody

Nízké poplatky

Skrill přijímají téměř všechny online casina a sázkové kanceláře

Rychlá podpora pro VIP

Nevýhody

Karta MasterCard pouze uživatele v EU zemích

Nový Skrill účet

Zaregistrujte svůj nový účet Skrill zde.

Zvolte si zemi svého bydliště a preferovanou měnu pro svůj osobní účet Skrill.

Nezapomeňte si vybrat měnu, kterou budete používat pro své přední transakce s kartami Skrill MasterCard nebo u obchodníků Skrill.

Váš nový účet Skrill bude nyní vytvořen a připraven k použití.

Chcete-li zahájit ověřování svého účtu Skrill, přihlaste se ke svému účtu a nahrajte své dokumenty přímo z něj. Pro úplné ověření účtu je třeba nahrát kopii pasu nebo občanského průkazu s viditelnými oběma stranami a všemi čtyřmi rohy, pořídit selfie pomocí webové kamery nebo mobilní aplikace a také nahrát dokument, který ověřuje vaši adresu (například účet za služby).

Skrill registrace

Skrill Registrace – druhá měna účtu

Jako Skrill Silver VIP nebo vyšší si můžete zaregistrovat další měnové účty.

Skrill Silver VIP mohou mít současně dva měnové účty, Skrill Gold VIP mohou mít tři a Skrill Diamond VIP mohou mít dokonce čtyři měnové účty Skrill současně.

Než přistoupíte k další registraci Skrill účtu v jiné měně, ujistěte se, že splňujete tyto požadavky. V opačném případě by byl váš nový účet Skrill automaticky pozastaven.

Zaregistrujte svůj nový účet Skrill.

Zadejte údaje o svém účtu s novou preferovanou měnou účtu Skrill. Každý účet Skrill je spojen s jednou e-mailovou adresou, proto zvolte jinou e-mailovou adresu než tu, kterou jste si vybrali pro svůj hlavní účet Skrill. Možná budete muset zadat také jinou číslici posledního telefonního čísla, kterou později opraví naše podpora Skrill.

Vezměte prosím na vědomí, že systém Skrill s největší pravděpodobností automaticky zmrazí váš nový účet.

Chcete-li odblokovat svůj druhý měnový účet, zašlete prosím e-mail na adresu vip@skrill.com a požádejte o aktivaci svého druhého měnového účtu. Tým Skrill VIP poté převede vaše ověření a VIP upgrade z vašeho 1. účtu a váš nový účet bude připraven do jednoho dne.

Jakmile bude váš nový účet Skrill propojen s vaším starým účtem, můžete si také zdarma objednat novou kartu Skrill MasterCard pro váš nový účet.
Ujistěte se, že jste dosáhli požadovaných částek převodu, abyste si udrželi svůj status Skrill VIP.

Skrill registrace – změna měny účtu

Pokud potřebujete zaregistrovat jiný účet Skrill místo svého skutečného účtu, postupujte podle níže uvedených pokynů. Pokud budete postupovat podle všech kroků, NEBUDE nutné účet znovu ověřovat.

Přihlaste se ke svému stávajícímu účtu Skrill. Než budete pokračovat, převeďte zbývající prostředky svému příteli nebo je vyberte, aby byl účet zcela prázdný.

Přejděte na svůj účet → „Nastavení účtu“ a kliknutím na tlačítko „zavřít“ v pravém dolním rohu zrušte svůj stávající účet Skrill.
Zaregistrujte svůj nový účet Skrill.

Zadejte svou adresu a preferovanou novou měnu účtu Skrill a použijte jinou e-mailovou adresu a telefonní číslo. Naše podpora Skrill vám to později ručně opraví.

Váš nový účet Skrill bude nyní vytvořen a připraven k použití.

Vezměte prosím na vědomí, že vaše nové účty musí být znovu plně ověřeny. Chcete-li zahájit ověřování účtu Skrill, přihlaste se ke svému účtu a nahrajte své dokumenty přímo z něj. Pro úplné ověření účtu je třeba nahrát kopii pasu nebo občanského průkazu s viditelnými oběma stranami a všemi čtyřmi rohy, pořídit selfie pomocí webové kamery nebo mobilní aplikace a také nahrát dokument, který ověřuje vaši adresu (například účet za služby).

 

Po dokončení můžete svůj nový měnový účet Skrill používat jako starý. Pokud chcete opět používat e-mailovou adresu svého starého účtu Skrill, ujistěte se, že ji podpora Skrill zcela vymazala z vašeho starého účtu a přidejte ji v nastavení účtu na adrese:

E-mailové adresy: Můj účet -> Nastavení -> Osobní údaje -> E-mailové adresy.

Ve většině případů je to vše a vy se můžete těšit z nového účtu Skrill v měně, za kterou snad v budoucnu zaplatíte méně poplatků za směnu.
Někdy je třeba znovu kontaktovat podporu ohledně starých bankovních účtů, které byly propojeny s vaším starým účtem Skrill. V takovém případě pošlete další e-mail našemu týmu podpory Skrill na adresu ambassador@skrill.com a oni se o to postarají.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo problémy s registrací Skrill, neváhejte nás kontaktovat.

Jsme zde, abychom vám pomohli.

Přejít nahoru