Skrill Affiliate

Zájemci se mohou přihlásit do programu Skrill Affiliates, aby získali podíl na příjmech v závislosti na vkladových aktivitách doporučených klientů Skrill.

Partnerská provize je vyplácena přímo na členský účet Skrill. Sledovat doporučené klienty Skrill a jejich výdělky je možné v rámci přehledu o doporučeních Skrill, kde jsou zobrazeny nové doporučené klienty a získané provize Skrill. Skrill nemá partnerský nástroj jako například NETELLER Affiliates.

Více informací o partnerském programu Skrill najdete na této stránce.

Skrill a Neteller Affiliates

Skrill Affiliate partnerský program

Podle partnerských podmínek mohou partneři získat 20 % podíl na příjmech jako partneři Skrill za měsíc. Provize Skrill jsou obvykle omezeny na 1 rok od registrace zákazníků.

Příklad:
Vezmeme-li v úvahu, že doporučený zákazník převede 1 000 EUR ze svého účtu Skrill obchodníkovi, který platí 1,5% poplatek, může Skrill Affiliate za tento převod získat až následující provizi:

1 000 EUR * 1,5 % * 20 % = 3 EUR.

Na rozdíl od NETELLER nemají partneři Skrillu k dispozici partnerský nástroj s podrobným přehledem, ale přesto mohou kontrolovat své partnerské příjmy v rámci přehledu o doporučeních Skrillu.

V případě jakýchkoli dalších dotazů nás prosím kontaktujte prostřednictvím následujícího kontaktního formuláře.

Přejít nahoru