NETELLER Net+ MasterCard

Společnost NETELLER nabízí se svou kartou NETELLER MasterCard dva různé způsoby, jak platit nebo vybírat kartou NETELLER.

Můžete použít plastovou kartu Net+ PrePaid MasterCard nebo virtuální kartu NETELLER. Na této stránce najdete veškeré informace o obou kartách, o limitech NETELLER, jejich výhodách a také o jejich dostupnosti.

Po dosažení stříbrného VIP statusu nebo vyššího bude roční poplatek NETELLER zrušen a kartu bude možné objednat také zdarma.

NETELLER Net+ PrePaid MasterCard je plastová karta, kterou vám NETELLER zašle a kterou můžete používat k výběrům hotovosti v tisících podporovaných bankomatů MasterCard po celém světě nebo platit v jakémkoli obchodě, který přijímá karty MasterCard. S předplacenou kartou Net+ MasterCard je disponibilní zůstatek na kartě stejný jako zůstatek na vašem účtu elektronické peněženky NETELLER a nelze jej překročit.

Poplatky za kartu NETELLER

S kartou NETELLER nejsou spojeny žádné průběžné náklady, jako jsou měsíční/roční poplatky nebo poplatky za nečinnost. Kartu lze objednat za jednorázový poplatek za dopravu a manipulaci ve výši 10,00 EUR na účtu NETELLER po přihlášení.

Za výběr z bankomatu se účtuje poplatek 1,75 %. Platba v obchodech (POS – point of sale) je zdarma, pokud se shodují měny. Při použití karty NETELLER v jiné měně, než je měna vašeho účtu NETELLER, nebo při provedení transakce v jiné měně, než je měna vaší karty Net+, je účtován poplatek za směnu měny ve výši 3,99 %.

Chcete-li se vyhnout poplatkům za FX, zvolte si měnu země, ve které chcete kartu primárně používat. Všechny poplatky jsou účtovány přímo z vašeho účtu NETELLER. Předplacená karta Net+ MasterCard je k dispozici v osmi měnách: GBP, USD, EUR, CAD, SEK, DKK, AUD a JPY.

Další informace o kartě NETELLER Net+ PrePaid MasterCard naleznete na webových stránkách společnosti NETELLER a na stránce o poplatcích NETELLER.

Limity karty NETELLER

Podrobné informace o limitech pro majitele běžných účtů najdete v následujících tabulkách a také v našem srovnání limitů NETELLER.

Limity karty NETELLER MasterCard pro klienty, kteří nejsou VIP klienty

Limity karty NETELLER MasterCard pro klienty VIP a Gold VIP nebo vyšší

Objednejte si NETELLER MasterCard

Chcete-li si objednat kartu NETELLER PrePaid MasterCard, přihlaste se ke svému účtu a zvolte „Karty Net+“ ⇒ „Get a plastic card“.

NETELLER Net+ virtuální předplacená MasterCard

Podívejte se také na naše podrobné stránky s poplatky NETELLER a limity NETELLER.

Virtuální předplacená karta MasterCard je nefyzická předplacená karta MasterCard. Proto nemusíte obdržet fyzickou kartu.

Místo toho si můžete vytvořit údaje virtuální karty v rámci svého účtu NETELLER a používat je při nakupování na internetu.

Mějte prosím na paměti také obavy o ochranu osobních údajů, které jsou s virtuální kartou MasterCard obecně spojeny.

Poplatky

První virtuální předplacená karta MasterCard vytvořená v rámci vašeho účtu je ZDARMA.

Poté můžete přidat až 5 dalších virtuálních předplacených karet NETELLER PrePaid MasterCard a dokonce si nastavit limity, kolik smíte utratit (volitelné). Po první bezplatné virtuální kartě stojí každá další vytvořená karta 2,50 EUR. Při použití různých měn je účtován poplatek za směnu ve výši 3,99 % z utracené částky.

Limity

S virtuální kartou Net+ PrePaid MasterCard můžete utratit až 6 300 EUR za 24 hodin. Více informací o limitech naleznete v následujících tabulkách.

Net+ Virtual Prepaid MasterCard limity – neověřená karta

Limity virtuální předplacené karty MasterCard Net+ ověřená karta

Objednejte si virtuální kartu NETELLER

Chcete-li si objednat virtuální kartu NETELLER Net+ PrePaid MasterCard, přihlaste se ke svému účtu a zvolte „Karty Net+“ ⇒ „Získat virtuální kartu“.

Dostupnost NETELLER Net+ MasterCard a virtuální karty

Od konce září 2016 NETELLER již nenabízí MasterCard pro obyvatele zemí mimo SEPA. Kromě toho, že tito klienti nemohou získat novou kartu NETELLER MasterCard, všechny ostatní služby zůstávají dostupné.

Karta NETELLER je dostupná v následujících zemích:

Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Iceland, Ireland, Italy, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malta, Monaco, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, San Marino, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, United Kingdom

NETELLER MasterCard – Srovnání a přehled

Virtuální předplacenou kartu Net+ MasterCard lze používat pouze k nakupování na internetu. Výběr hotovosti z bankomatu není možný. Při nakupování na internetu je dosaženo vyšší úrovně zabezpečení díky individuálnímu nastavení výdajových limitů a ochraně proti neoprávněnému použití. Má také vyšší výdajové limity než fyzická karta.

Plastová karta Net+ MasterCard je nutná k výběru hotovosti z bankomatů a je bezpečným způsobem placení také v internetových obchodech. Při obchodování v nových obchodech lze pro větší opatrnost použít virtuální předplacenou kartu Net+.

Máte-li další dotazy k kartě NET+ MasterCard, kontaktujte nás.

Přejít nahoru