Mobilní aplikace Skrill

Společnost Skrill spustila svou vlastní aplikaci Skrill App na konci roku 2013. Mobilní aplikace představují efektivní a snadný způsob, jak snadno a méně časově náročně plnit úkoly, a pro každou společnost orientovanou na budoucnost jsou nezbytností.

Aplikace Skrill umožňuje zákazníkům spravovat svůj účet elektronické peněženky a posílat a přijímat okamžité platby komukoli, kdekoli a kdykoli.

Bezplatná aplikace je k dispozici na platformách Android a iOS a najdete ji v obchodě s aplikacemi Apple nebo Google Play.

Přihlášení do aplikace Skrill

Pro přihlášení stačí otevřít mobilní aplikaci Skrill na svém chytrém telefonu nebo tabletu a zadat svou poštovní adresu a heslo. Pokud máte povoleno také dvoufaktorové ověřování Skrill, musíte zadat také svůj kód.

Odesílání peněz pomocí aplikace

Posílání peněz pomocí mobilní aplikace je také poměrně snadné a pohodlné. Stačí, když ve spodní části svého mobilního zařízení zvolíte záložku „Odeslat“ a zadáte poštovní adresu příjemce, preferovanou měnu a částku, kterou chcete poslat.

Vklad peněz pomocí aplikace

Nahrávání finančních prostředků na váš účet Skrill je další dostupnou funkcí pomocí mobilní aplikace. Pro zahájení procesu zvolte v nabídce v dolní části možnost „upload“. Nyní vyberte preferovanou možnost vkladu a zadejte údaje pro nahrání peněz na účet Skrill.

Historie transakcí s aplikací

Své transakce a zůstatek na účtu můžete samozřejmě také kdykoli a kdekoli zkontrolovat. Kliknutím na záložku aktivity v nabídce otevřete celou historii svých transakcí. Můžete si zkontrolovat aktuální zůstatek na účtu a také procházet a vyhledávat v historii transakcí.

Přehled

Aplikace Skrill Mobile je skvělý způsob, jak si zjednodušit správu peněz na cestách a jak mít kdykoli přístup ke svým penězům pomocí mobilních zařízení.

Společnost Skrill vyvinula jednoduchou a intuitivní aplikaci, která je ideální pro všechny, kteří chtějí bez problémů kontrolovat nebo převádět své finanční prostředky na cestách.

Pomocí aplikace můžete snadno sledovat své převody, spravovat své prostředky a hlídat si poplatky Skrill, aby byly co nejnižší.

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se mobilní aplikace Skrill nebo Skrillu obecně, neváhejte nás kontaktovat. Vždy vám rádi pomůžeme.

Přejít nahoru