NETELLER VIP program

NETELLER nabízí svůj NETELLER VIP program, který odměňuje nejaktivnější majitele účtů za využívání svých služeb. VIP program a status se vypočítává na základě transakční aktivity účtu.

Dosažením příslušných úrovní NETELLER VIP má účet nárok na různé výhody, včetně (ale nejen): VIP Garance podvodů, účty ve více měnách, vyhrazený VIP manažer, zvýšení limitů NETELLER, vyšší limity pro výběry z bankomatů nebo dokonce některé speciální výhody pro dva nejvyšší limity. Úplný seznam výhod naleznete níže.

Kde najdu můj NETELLER VIP level

Svou aktuální VIP úroveň NETELLER vidíte v horní části levého menu účtu NETELLER.

NETELLER VIP level – požadavky

Systém VIP byl na začátku roku 2021 změněn z ročního na čtvrtletní. Existují čtyři úrovně VIP, které se na účtu automaticky nastaví po dosažení transakčních cílů. Jakmile dosáhnete požadovaného objemu převodů pro další VIP úroveň, bude váš účet do 24 hodin automaticky povýšen.

Silver VIP – převody, nákup a prodej kryptoměn alespoň 15 000 USD za čtvrtletí

Gold VIP – převody, nákup a prodej kryptoměn alespoň 45 000 USD za čtvrtletí

Diamond VIP – převody, nákup a prodej kryptoměn alespoň 150 000 USD za čtvrtletí

Exclusive VIP – převody, nákup a prodej kryptoměn alespoň 600 000 USD za čtvrtletí

NETELLER VIP level – výhody

Dosažením vyšších VIP úrovní získáte vyšší limity pro převody, nižší poplatky za měnu, účty ve více měnách, bezplatné převody peněz mezi účty NETELLER a mnoho dalšího. Získáním VIP úrovně se vaše výhody na účtu NETELLER rozhodně výrazně zlepší.

Budete také moci využívat až virtuální předplacenou kartu NETELLER a můžete si objednat fyzickou kartu NETELLER MasterCard pro všechny své účty v různých měnách.

NETELLER VIP program – limity a poplatky

NETELLER VIP

Podívejte se také na naše podrobné stránky s poplatky NETELLER a limity NETELLER.

Přejít nahoru