Skrill VIP program

Díky VIP programu Skrill se můžete zbavit téměř všech poplatků, které obvykle musíte platit ze svého účtu Skrill.

A co je nejdůležitější, jako VIP zákazník Skrill budete moci objednávat a používat kartu Skrill MasterCard zcela zdarma.

Váš status Skrill VIP závisí na částce, kterou převedete ze svého účtu Skrill obchodníkům, jako jsou pokerové stránky, sázkové kanceláře, forexoví makléři, ale i běžné internetové obchody, které nabízejí pokladní bránu Skrill.

Kde najdu můj VIP status?

Svou aktuální VIP úroveň Skrill vidíte v dolní části přehledu svého účtu Skrill.

Pokud se tam nic nezobrazuje, s největší pravděpodobností jste ještě žádné VIP úrovně nedosáhli. V opačném případě se ukazatel pokroku zobrazí automaticky.

Skrill VIP úrovně a výhody

Dosažením vyšších VIP úrovní získáte spoustu výhod, ale mezi ty nejdůležitější patří vyšší limity převodů a nižší poplatky za směnu FX.

VIP členové Skrill si také mohou otevřít účty ve více měnách a v závislosti na VIP úrovni si mohou zdarma objednat a používat kartu Skrill MasterCard.

Stříbrní a vyšší VIP navíc mohou využívat bezplatný převod peněz a také nižší poplatky za konverzi měn. Stát se VIP členem Skrill tedy určitě přináší spoustu výhod.

Skrill VIP program poplatky a limity

V následující tabulce najdete nejdůležitější výhody jednotlivých úrovní Skrill VIP a jejich vliv na poplatky Skrill a limity Skrill:

Další informace naleznete také na stránce Poplatky Skrill 2024.

Skrill VIP výhody

Podmínky Skrill VIP programu

Můžete dosáhnout 4 různých úrovní Skrill VIP. Čím více převodů od Skrillu k obchodníkům provedete, tím vyšší bude váš VIP status.

Hlavní rozdíl mezi jednotlivými úrovněmi Skrill VIP je v poplatku za směnu měn, který musíte zaplatit, a v počtu účtů v různých měnách, které můžete mít.

Váš VIP status se vypočítává čtvrtletně a upravuje se každý den automaticky, jakmile dosáhnete následujících požadavků nebo pod ně klesnete:

Jakmile dosáhnete požadovaného objemu převodů pro další úroveň VIP, bude váš účet do 24 hodin automaticky povýšen.

Skrill VIP levely

Jak se Skrill VIP status počítá?

Váš VIP status se vypočítává a upravuje každý den. Vaše VIP úroveň závisí na částce, kterou jste ze svého účtu Skrill převedli všem obchodníkům za poslední 3 měsíce.

Vezměte prosím na vědomí, že do výpočtu VIP úrovně se započítávají VŠECHNY převody ke každému obchodníkovi, i když jsou z Věrnostního klubu Skrill vyloučeny.

Příklady Skrill VIP levelu a požadavky na převod

Je 15. února a vy chcete dosáhnout zlaté VIP úrovně Skrill.

Přejděte do historie transakcí Skrill a sečtěte částky transakcí, které jste převedli od 16. listopadu do dnešního dne. Pokud jste dosáhli 41 000 EUR (nebo ekvivalentu v měně vašeho účtu), musíte následující den převést ještě 4 000 EUR, abyste se stali zlatým VIP.

Pro udržení zlatého VIP levelu v dalším období se musíte držet nad částkou 45 000 EUR, abyste si daný VIP level udrželi.

Přejít nahoru