Skrill recenze – přehledně

V naší podrobné recenzi Skrillu vám ukážeme, jak snadné je založit a ověřit nový účet v roce 2024.

Kromě toho vám také poskytneme podrobnější informace o výhodách, které s takovým účtem elektronické peněženky přicházejí, jako je jejich VIP systém, karta MasterCard a mnoho dalšího.

Výhody

Nízké poplatky

Skrill přijímají téměř všechny online casina a sázkové kanceláře

Rychlá podpora pro VIP

Nevýhody

Karta MasterCard pouze uživatele v EU zemích

Skrill recenze – fakta a historie

Skrill je jedním z nejstarších provozovatelů elektronických peněženek na trhu. Se svými 15 lety existence (založena v roce 2001) patří k nejuznávanějším jménům na trhu elektronických peněženek. Založena byla pod názvem „Moneybookers“, v únoru 2013 převzala společnost Paysafecard a v březnu 2013 byla rebrandována. V srpnu společnost Corporate Venture Capital (CVC) oznámila akvizici společnosti Skrill za 800 milionů USD. Poskytovatel elektronických peněženek nyní patří do skupiny Paysafe Group PLC. Je regulována britským úřadem Financial Conduct Authority a smí vydávat elektronické peníze a platební nástroje.

V poslední polovině roku 2012 jsme u společnosti NETELLER zaznamenali 21% nárůst počtu nově registrovaných členů. Společnost Paysafe dokázala během posledních dvou let zdvojnásobit počet svých členů na více než 35 milionů a také celkový objem převodů na 55 miliard EUR.

Služba Skrill je široce přijímána na většině pokerových heren, sázkových kanceláří, provozovatelů kasin a poskytovatelů forexových služeb. Dá se říci, že bývalou společnost Moneybookers nelze obejít, abyste mohli rychle a snadno přesouvat své peníze mezi různými obchodníky.

Registrace

Registrace nového účtu zabere jen několik minut a pomocí následujících kroků si účet vytvoříte snadno a rychle.

3 kroky k registraci nového účtu:

Klikněte na Skrill registrace

Do registračního formuláře zadejte své údaje, jako je jméno, adresa bydliště, e-mailová adresa a heslo

Po těchto krocích je váš účet téměř připraven. Posledním krokem je proces ověření, který je nutný k odstranění všech limitů

Pokyny pro registraci Skrill

Ověření

Pouze plně ověřený účet může využívat všechny služby bez jakýchkoli omezení.

Dokumenty k ověření účtu

Dokumenty k ověření můžete nahrát přímo do svého účtu. Pro úplné ověření účtu je třeba zaslat

Přední a zadní stranu svého občanského průkazu nebo cestovního pasu.

Selfie svého obličeje pořízenou pomocí webové kamery nebo mobilní aplikace.

nedávný účet za komunální služby (plyn, elektřinu nebo jiný účet za domácnost) nebo výpis z bankovního účtu, na kterém je uvedeno vaše celé jméno a adresa a který není starší než 90 dní.

Nezapomeňte zaslat jasné a čitelné kopie dokumentů, aby bylo zajištěno rychlé ověření vašeho účtu. Pro více informací o procesu ověření se podívejte na naši stránku Skrill ověření.

Ověření Skrill

Skrill recenze – poplatky

V závislosti na tom, jak svůj účet Skrill používáte, mohou být účtovány různé poplatky.

Proto je důležité se ujistit, jaké přesně jsou poplatky pro váš případ a samozřejmě, zda existuje způsob, jak se poplatku vyhnout nebo ho alespoň snížit.

Nejjednodušší způsob, jak poplatky snížit nebo je odstranit, je dosáhnout vyšší VIP úrovně.

Protože poplatky jsou poměrně rozsáhlé téma, měli byste se podívat na naši podrobnou stránku Poplatky Skrill, kde najdete všechny podrobnosti a informace o vkladech a výběrech, konverzi měn, poplatcích za karty MasterCard, výběrech, poplatcích za kryptoměny a mnoho dalšího.

Poplatky Skrill 2024

Skrill Recenze – Limity

Převod peněz mezi vašimi účty elektronické peněženky tedy již nebude žádný problém a nebude limitován žádnou konkrétní částkou.

Alespoň pokud je váš účet plně ověřený, ale více informací o tom najdete v naší sekci ověřování.

Limity pro vklady se také zvýší, ale ne pro všechny možnosti vkladu.

V závislosti na zemi vašeho bydliště a vašem VIP statusu budete mít různé možnosti a také limity se mohou lišit.

V našem podrobném přehledu limitů Skrill jsme pro vás shromáždili všechny informace, abyste měli rychlý a snadný přehled o tom, jak limity zvýšit.

Skrill limity 2024

Zabezpečení

Bezpečnost je obecně důležitým tématem, ale zejména pro zákazníky elektronických peněženek je ještě důležitější, aby vaše prostředky byly v co největším bezpečí. Poskytovatel elektronické peněženky nabízí skvělou interní bezpečnostní funkci, která vám pomůže zabezpečit váš účet.

Dvoufázové ověřování (2FA)

Pokaždé, když se přihlásíte ke svému účtu nebo provedete transakci, váš chytrý telefon nebo tablet vygeneruje jednorázový kód. Tento kód je doplňkem standardních přihlašovacích údajů a mění se každých 30 sekund. Díky tomu je téměř nemožné, aby se někdo naboural do vašeho účtu. V kombinaci se silným heslem máte opravdu bezpečné místo, kde můžete uchovávat své fudky.

Stručný návod krok za krokem, jak nastavit tento dodatečný bezpečnostní prvek, najdete na naší stránce Zabezpečení.

Před několika lety byl k dispozici také hardwarový bezpečnostní token, který chrání váš účet. Tento token již není k dispozici a byl nahrazen dvoufázovým ověřováním. Zákazníci, kteří stále mají starý token, jej však mohou použít.

Na webu se také často objevuje phishing účtu Skrill, proto se nezapomeňte podívat na náš článek o bezpečnosti na toto téma. Najdete v něm další podrobnosti o tom, jak tyto stránky odhalit, a několik obecných informací o svém zabezpečení.

Dvoufázové ověřování

Skrill VIP program

Skrill nabízí opravdu jednoduchý a přehledný VIP systém. Díky tomuto systému odměn se můžete zbavit většiny poplatků nebo je alespoň výrazně snížit.

Chcete-li dosáhnout bronzového VIP statusu, převeďte obchodníkům 6 000 EUR za čtvrtletí.

Pro stříbrný status je nutné převést 15 000 EUR obchodníkům za čtvrtletí.

Pro zlatý status 45 000 EUR obchodníkům za čtvrtletí.

Pro diamantový status 90 000 EUR obchodníkům za čtvrtletí.

VIP program Skrill

Skrill VIP levely

Úplný seznam výhod naleznete na stránce VIP Progam.

Skrill VIP výhody

Skrill recenze karty MasterCard

Karta Skrill funguje jako každá jiná předplacená karta MasterCard a je ideálním způsobem, jak získat rychlý a snadný přístup k finančním prostředkům po celém světě. Ke svým úsporám se dostanete bez obav, že utratíte příliš mnoho peněz. Váš disponibilní zůstatek u předplacené karty MasterCard je stejný jako ve vaší digitální peněžence.

V porovnání s ostatními poskytovateli elektronických peněženek jsou poplatky za kartu MasterCard velmi nízké a držitelé stříbrné VIP karty nebo vyšší mohou kartu používat zdarma bez placení jakýchkoli poplatků.

Skrill MasterCard

Skrill recenze – mobilní aplikace

Extrémní popularita, které se těší mobilní zařízení, jako jsou chytré telefony a tablety, je opravdu impozantní, a proto je důležité, aby společnost nabízela snadno ovladatelnou a pohodlnou mobilní aplikaci.

Aplikace umožňuje zákazníkům spravovat účet elektronické peněženky a posílat a přijímat okamžité platby komukoli, kdekoli a kdykoli. Prostřednictvím aplikace lze také přímo zkontrolovat zůstatek na účtu nebo nahrát ověřovací dokumenty.

Celkové uživatelské zkušenosti s mobilní aplikací jsou opravdu dobré. Je k dispozici zdarma pro platformy Android a iOS a najdete ji v obchodě s aplikacemi Apple nebo Google Play.

Pro podrobný rozpis všech informací jsme přidali také stránku s recenzí, kterou najdete na níže uvedeném odkazu.

Skrill App

Skrill recenze – možnosti vkladu

K dispozici je mnoho různých možností, jak vložit prostředky na svůj účet . kromě standardní možnosti bankovního převodu můžete využít také:

Skrill možnosti vkladu

Upozorňujeme, že v závislosti na zemi vašeho bydliště se poplatky za jednotlivé možnosti mohou lišit. Před provedením vkladu se ujistěte, že jste zkontrolovali poplatky pro vaši aktuální polohu.

Skrill Recenze – možnosti výběru

Pro výběr peněz jsou k dispozici následující platební možnosti. Své peníze můžete vybrat pomocí následujících možností:

Bankovní převod

Karta VISA

Kromě toho můžete pro výběry z bankomatu použít také kartu MasterCard nebo poslat peníze na jiný Skrill účet.

Podpora

Pokud jste provedli nějaký průzkum nebo jste elektronickou peněženku sami používali, možná jste si všimli, že jejich podpora není nijak zvlášť dobrá. Na serveru Trustpilot mají pouze 1,5 bodu z 10 možných.

Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte se Skrillem nějaké problémy nebo potíže. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli!

Skrill podpora

Skrill recenze – omezené země

Skrill nabízí zpracování plateb téměř ve všech zemích až na několik málo výjimek.

Přejít nahoru