NETELLER limity

NETELLER je vynikající řešení, pokud potřebujete rozšířenou a bezpečnou elektronickou peněženku s mnoha funkcemi a dobrými limity NETELLER.

Na následující stránce najdete nejúplnější informace o limitech NETELLER.

Zaměříme se zde na limity pro vklady a výběry u NETELLER Silver VIP, protože na této úrovni jsou nejdůležitější výhody.

Limity pro vklady do NETELLER

Poplatky za vklady na účet NETELLER závisí na výši vkladu – 2,5 % za vklady nižší než 20 000 USD a zdarma za vklady vyšší než 20 000 USD. Více informací najdete v našem přehledu poplatků NETELLER.

Různé limity vkladů v závislosti na způsobu platby. Mějte také na paměti, že limity se liší v závislosti na vašem ověření a VIP statusu.

Pokud již máte účet u NETELLER, přejděte do sekce „Peníze na vstupu“ a vyberte platební metodu. Při zadávání částky dobití se vám zobrazí minimální a maximální limity pro vklad v systému NETELLER.

Limity pro výběry z NETELLER

Výběrové limity na NETELLER závisí na způsobu platby, který používáte, na vašem VIP statusu, měně účtu a typu účtu. Na svém osobním účtu NETELLER přejděte do sekce Výběr peněz, vyberte způsob výběru a uvidíte dostupné limity.

NETELLER limit pro virtuální a Net+ MasterCard

Karta NETELLER MasterCard je skvělým nástrojem pro online i offline nakupování. Kromě plastové karty Net+ MasterCard nabízí společnost NETELLER také virtuální kartu MasterCard.

Použitím virtuální karty si můžete zajistit své peníze, když potřebujete platit na internetu, protože virtuální kartu lze použít pouze jednou; poté se platby stávají neplatnými.

Stejně jako plastové karty Net + MasterCard nejsou virtuální karty NETELLER dostupné uživatelům mimo SEPA zónu. Všechny ostatní služby jsou dostupné pro uživatele z oblastí mimo SEPA.

Veškeré podrobnosti o limitech karet MasterCard a virtuálních karet MasterCard najdete na stránce NETELLER MasterCard: v případě dalších dotazů se můžete kdykoli obrátit na tým podpory NETELLER.

Pokud se nacházíte v zemích SEPA, důrazně vám doporučujeme používat pro online platby virtuální kartu NET+ Mastercard – tím vysoce snížíte riziko zneužití karty. Zjistěte všechny podrobnosti o virtuální kartě a začněte ji používat, pokud jste tak ještě neučinili. Proces získání karty je velmi jednoduchý a nezabere vám více než minutu, ale dodatečné zabezpečení se vyplatí.

Přejít nahoru