Skrill MasterCard 2024

Skrill MasterCard nabízí kartu Skrill, která je dokonale přizpůsobena vašim potřebám.

Pro váš účet Skrill existují dva různé typy karet MasterCard:

Pro přístup k finančním prostředkům a utrácení zůstatku na účtu můžete použít standardní plastovou kartu nebo virtuální kartu Skrill.

Najdete zde všechny informace a podrobnosti o obou typech, jejich limitech, poplatcích a výhodách pro VIP zákazníky.

Co je Skrill MasterCard?

Karta Skrill MasterCard funguje jako každá jiná předplacená karta MasterCard:

Pomocí Skrill MasterCard můžete snadno získat přístup ke svým úsporám, aniž byste se museli obávat, že utratíte příliš mnoho peněz. Váš disponibilní zůstatek na předplacené kartě MasterCard je stejný jako ve vaší digitální peněžence.

V porovnání s ostatními poskytovateli elektronických peněženek jsou poplatky za kartu Skrill velmi nízké. VIP uživatelé Skrill neplatí ani poplatky za objednávku a používání Skrill Card.

Předplacenou kartu si můžete objednat a aktivovat v části „Skrill Card“ po přihlášení ke svému účtu Skrill (Moneybookers). Karta je k dispozici ve 4 různých měnách (USD, EUR, PLN a GBP).

V následující tabulce najdete více informací o limitech a rozdílech mezi běžnými zákazníky Skrill a Skrill VIP.

Kompletní informace o všech poplatcích Skrill najdete na stránce poplatky Skrill.

Limity pro kartu Skrill

Podívejte se také na naši stránku limity Skrill, kde najdete veškeré informace o všech platných limitech, a na naši recenzi Skrill, kde najdete celkové podmínky.

Problémy s použitím karty Skrill v bankomatu

Pokud nemůžete vybrat hotovost z bankomatu pomocí karty Skrill MasterCard a zobrazí se chybové hlášení, zkontrolujte prosím nejprve svůj disponibilní zůstatek na účtu (Skrill) Moneybookers. Mějte také na paměti případné poplatky za směnu cizích měn a svůj aktuální 24hodinový limit v bankomatu, který si můžete zkontrolovat na stránce „Moje Skrill MasterCard“.

Pokud stále nemůžete najít problém, zkuste to prosím znovu o něco později nebo v jiném bankomatu. Přibližně v 95 % případů se tato standardní chybová hlášení objevují, pokud se bankomat nemůže včas připojit k serveru MasterCard. Na rozdíl od jiných karet MasterCard je vaše karta Skrill MasterCard předplacenou kartou a bankomat musí nejprve zkontrolovat váš disponibilní zůstatek. Pokud se bankomatu nepodaří navázat spojení dostatečně rychle, objeví se na obrazovce standardní chybové hlášení.

V případě, že se to nepodaří ani později nebo dokonce následující den, napište na vip@skrill.com a požádejte o vyřešení případných technických problémů nebo o ruční kontrolu vašeho účtu z hlediska možného podvodu.

Vrácení peněz v případě podvodu

Pokud dojde k podvodu, společnost Skrill vám do deseti pracovních dnů vrátí celou částku na váš účet. Podrobné informace naleznete v odstavci 8 obchodních podmínek Skrill MasterCard.

Skrill virtuální karta MasterCard

Virtuální předplacená karta Mastercard Skrill vám umožňuje používat prostředky na účtu Skrill k online nákupům všude tam, kde je přijímána karta Mastercard. Jelikož se jedná o virtuální kartu, nemůžete ji používat offline. Virtuální kartu můžete používat pouze pro online transakce.

Hlavní výhodou je, že se můžete rozhodnout, jak dlouho chcete, aby zůstala aktivní, což vám ve srovnání s běžnou plastovou kartou Skrill MasterCard poskytuje vyšší úroveň zabezpečení a zabraňuje možným podvodům.

V následující tabulce najdete stručný přehled dostupných měn, jejich limitů a poplatků za kartu.

Upozorňujeme, že abyste si mohli virtuální kartu objednat, musí být váš účet registrován na adresu z EU (region SEPA) a musí být také plně ověřen.

První virtuální karta MasterCard je pro každého zákazníka zdarma a pro její objednání klikněte na možnost „Skrill Card“ na levé straně svého účtu Skrill a zvolte „Add a card“.

Můžete mít také více karet, ale každá další karta je zpoplatněna částkou 2,50 EUR a navíc ročním poplatkem za služby ve výši 10 EUR.

Dostupnost karty Skrill MasterCard

Od konce září 2016 Skrill již nenabízí karty MasterCard pro obyvatele zemí mimo SEPA a tato pravidla se vztahují i na virtuální karty Skrill MasterCard. Shrnuli jsme pro vás všechny změny, u kterých již karta není k dispozici. Kromě toho, že tito klienti nemohou získat novou kartu Skrill MasterCard, všechny ostatní služby zůstávají dostupné.

Karta Skrill je dostupná pouze v následujících zemích:

Rakousko, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Kypr, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Island, Irsko, Itálie, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Malta, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko,  Švédsko, Velká Británie.

Máte-li jakékoli další dotazy ohledně karty Skrill nebo Skrillu obecně, kontaktujte nás. Jsme připraveni vám pomoci.

Přejít nahoru