Neteller

Nakupujte online s jistotou, posílejte peníze po celém světě během několika sekund, převádějte prostředky do online sázkovek či casin. To vše díky revoluční internetové peněžence Neteller.

Neteller se zrodil v roce 1999. Společně s internetovou peněženkou Skrill nyní patří do finanční skupiny Paysafe a společně dominují online platebnímu trhu. Neteller peněženka je ZDARMA a dostupná pro jednotlivce, živnostníky, velké korporace či firmy, hledající alternativní platební bránu s velmi nízkými poplatky. K tomu všemu vám stačí vaše emailová adresa. Neteller je internetová peněženka dostupná v několika jazycích (nepodporuje češtinu), cílí především na globální trhy.

Neteller účet nabízí:

– Nízké poplatky za posílání peněz individuálním zákazníkům Netelleru: 1,45% , min. €0,50

– Přísná bezpečnostní opatření, která chrání vaše peníze, k dispozici je i dvoufaktorové ověřování

– Zákaznickou podporu ve více než 15 jazycích, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Neteller je ideální řešení pro ty, kteří hledají spolehlivé, rychlé řešení pro převod financí. Limity transakcí se zvyšují prostřednictvím ověřování Vašich údajů, jako jsou kreditní nebo debetní karty, bankovní účet, popř. adresa.

Neteller je přední mezinárodní on-line platební systém, regulovaný ve Velké Británii a Evropské unii společností Financial Services Authority (FSA).

Výhody

Internetové peněženky jsou perfektním řešením pro bezpečné online převody peněz mezi dalšími uživateli. Neteller internetová peněženka však umí něco navíc. Uživatelé mohou odeslat peníze komukoliv. Příjemce ani nemusí mít otevřený Neteller účet. K tomu všemu stačí pouze emailová adresa. Převody mezi Neteller účty jsou prováděny v reálném čase, tedy v řádu několika vteřin. Neteller je opravdové globální řešení podporující více než 22 světových měn.

Výhody internetové peněženky Neteller

Možnosti využití

Online platební možnosti se díky Netelleru rozšiřují o další funkce, které nikde jinde nenajdete. Teprve po otevření účtu zjistíte jaké možnosti přijímání a odesílání peněz jsou k dispozici. Posílejte peníze v reálném čase známým či rodině, investujte do kryptoměn v jednoduchém intuitivním rozhraní účtu, vkládejte či vybírejte výhry z online casin bezpečně a anonymě nebo si nechte zaslat předplacenou Neteller MasterCard kartu, se kterou můžete zůstatek Neteller účtu utratit online či v kamenných obchodech, nebo peníze vybrat v jakémkoli bankomatu po celém světě. Každý si s Netellerem najde to své.

Možnosti využití Netelleru

Předplacená karta Neteller Net+

Exkluzivně dostupná všem uživatelům Netelleru. Tato předplacená MasterCard karta umožňuje použít zůstatek Neteller účtu k nákupu online či v kamenných obchodech, vkládat do online sázkových kanceláří a casín, nebo vybrat hotovost v jakémkoli bankomatu po celém světě. Net+ karta je dostupná v 8 měnách a pro vydání je nutné mít ověřený Neteller účet s minimálním zůstatkem 10 EUR.

Předplacená karta Net+

Neteller poplatky

Nízké, velmi nízké. Celá filozofie skupiny Paysafe Group, do které Neteller patří, je o bezpečnosti a dostupnosti online internetových převodů za minimální poplatky. Odesílání pěněz na ostatní Neteller účty stojí 1,45% ze zasílané částky, platby přes Neteller u online obchodníků jsou zdarma, platby přes Net+ předplacenou MasterCard kartu jsou také zdarma. Nákup/prodej kryptoměny je zpoplatněn 1,5% z celkové částky. Pro kompletní ceník všech poplatků přejděte na stránku poplatky.

Poplatky

Využití Neteller v hazardu

Anonymní převody z a do online sázkových kanceláří a casín jsou jedním z hlavních důvodů proč Neteller láká hráče po celém světě. Chraňte vaše bankovní údaje či kartu. Spárujte je s Neteller účtem a poté proveďte vklad do casina přes Neteller. Casino se nikdy nedozví bankovní účet a stejně tak se banka nikdy nedozví kam jste peníze poslali. Jak získat z Netelleru co nejvíce v hazardu je popsáno zde.

Využití Neteller v hazardu

Neteller VIP program

Pět úrovní VIP programu zaručuje všem šanci na získání benefitů ve formě nižších poplatků, navýšení limitů pro výběr z bankomatů, úplné zrušení poplatků za převody na další Neteller účty a mnohem více. Jednotlivé levely VIP programu a jejich podmínky pro vstup naleznete v sekci Neteller VIP program.

Neteller VIP program

Přejít na začátek