NETELLER registrace

Registrace NETELLER trvá méně než pět minut a je jednoduchá.

Na této stránce vás chceme rychle seznámit a ukázat vám, jak si můžete snadno vytvořit svůj nový účet.

Registrace NETELLER pro získání statusu Bronze VIP

Registrace u společnosti NETELLER:

V registračním formuláři NETELLER zadejte svou e-mailovou adresu, vyberte zemi bydliště a stát a zvolte měnu účtu podle svého výběru. Nezapomeňte použít měnu, kterou můžete často používat v bankomatech nebo u obchodníků, abyste ušetřili poplatky za směnu měn.

Nechte si ověřit svůj účet NETELLER:

Přihlaste se ke svému účtu NETELLER a nahrajte doklady přímo z něj. Pro úplné ověření účtu je třeba nahrát kopii pasu nebo občanského průkazu s viditelnými oběma stranami a všemi čtyřmi rohy, pořídit selfie prostřednictvím webové kamery nebo mobilního telefonu a také nahrát dokument, který ověřuje vaši adresu (například účet za elektřinu).

Váš účet bude ověřen do 1-3 pracovních dnů a všechna omezení budou odstraněna.

NETELLER registrace druhé měny účtu

NETELLER umožňuje mít účty ve více měnách, přičemž každý účet je zpracováván samostatně. Pro každý měnový účet budete mít jiný e-mail, heslo a částku výdajů. Upozorňujeme, že další měnový účet musí být také plně ověřen. Pokud jste stříbrný VIP, můžete si snadno zaregistrovat další měnový účet podle následujících kroků.

Jste již stříbrným VIP klientem?

Pokud již máte status Silver VIP, můžete mít více účtů v různých měnách.

Zaregistrujte si svůj druhý měnový účet:

V registračním formuláři NETELLER zadejte jinou e-mailovou adresu jako u prvního účtu, vyberte zemi bydliště a stát a zvolte novou měnu účtu NETELLER podle svého výběru.

Ověřte svůj další měnový účet:

Vezměte prosím na vědomí, že systém NETELLER s největší pravděpodobností automaticky zmrazí váš nový účet.
Chcete-li odblokovat svůj druhý měnový účet, napište na adresu vip@neteller.com a požádejte o aktivaci svého druhého měnového účtu. VIP tým NETELLER poté převede vaše ověření a VIP upgrade z vašeho 1. účtu a váš nový účet bude připraven do 1-3 dnů.

NETELLER registrace – změna měny účtu

Pokud chcete změnit měnu NETELLER, můžete tak učinit podle následujících kroků registrace NETELLER:

Připravte si starý účet:

Než začnete, vyměňte si prosím všechny VIP body, které vám zbyly, a ujistěte se, že na vašem účtu nezůstal žádný zůstatek.

Zavřete svůj účet NETELLER:

Pro uzavření starého účtu se přihlaste ke svému účtu, přejděte do Nastavení a klikněte na „Zavřít účet“.
Poté budete vyzváni k výběru důvodu uzavření účtu. Kliknutím na „Zavřít účet“ proces dokončíte.
Zaregistrujte svůj nový účet NETELLER:
V registračním formuláři NETELLER zadejte svou e-mailovou adresu, vyberte zemi bydliště a stát a zvolte měnu nového účtu NETELLER podle svého výběru.

Ověřte svůj nový účet:

Upozorňujeme, že systém NETELLER váš nový účet s největší pravděpodobností zmrazí. Kontaktujte prosím společnost NETELLER a informujte ji o tom, že jste si zaregistrovali účet v další měně. Poté se přihlaste ke svému novému účtu NETELLER a nahrajte doklady přímo z něj. Pro úplné ověření účtu je třeba nahrát kopii pasu nebo občanského průkazu s viditelnými oběma stranami a všemi čtyřmi rohy, pořídit selfie prostřednictvím webové kamery nebo mobilní aplikace a také nahrát dokument, který ověřuje vaši adresu (například účet za služby).

V případě jakýchkoli dotazů nebo problémů s registrací NETELLER nás prosím kontaktujte. Jsme zde, abychom vám pomohli.

Přejít nahoru