Skrill podpora

Podporu Skrill můžete kontaktovat několika způsoby. V případě obecných problémů je nejrychlejší a nejpohodlnější volbou volání, ale můžete je také kontaktovat e-mailem, prostřednictvím domovské stránky Skrill, Twitteru nebo Facebooku.

Kontakt na Skrill pro obecné záležitosti

Pokud se rozhodnete kontaktovat podporu prostřednictvím e-mailu nebo jejich kontaktního formuláře, použijte prosím poštovní adresu, kterou používáte pro svůj účet, a přidejte své identifikační číslo účtu. Identifikační číslo účtu Skrill se zobrazí v přehledu vašeho účtu po přihlášení a najdete ho v pravém horním rohu.

Najdete zde také informace o tom, jak postupovat v případě odcizení nebo ztráty předplacené karty Skrill MasterCard a na koho se v těchto případech obrátit, abyste se ujistili, že jsou vaše prostředky stále v bezpečí.

Pojďme se podívat na různé možnosti kontaktů.

Telefonická podpora Skrill

Nejrychlejším způsobem, jak kontaktovat podporu Skrill, je využít její horkou linku. Na začátku hovoru se ujistěte, že máte k dispozici identifikační číslo svého účtu Skrill. Mezinárodní telefonní číslo Skrill je +44 203 308 2520 (Velká Británie), Pondělí – Neděle 09:00 – 18:00 GMT.

Skrill E-mail nebo tiket

Pokud váš problém není tak naléhavý, můžete poslat e-mail na adresu help@skrill.com.

VIP zákazníci mohou použít adresu vip@skrill.com. Můžete také otevřít tiket podpory Skrill na webových stránkách Skrill a použít jejich kontaktní formulář.

V obou případech byste měli obdržet odpověď nejpozději do 2-3 pracovních dnů.

Sociální média Skrill

Skrill nabízí podporu také prostřednictvím svých kanálů na sociálních sítích. Ujistěte se, že osobní údaje sdílíte pouze v soukromí a ne na veřejné stránce.

Chcete-li kontaktovat společnost Skrill pomocí sociálních médií, můžete použít následující odkazy na jejich:

Facebookovou stránku

Účet na Twitteru „ask_Skrill

Kontakt na Skrill – zablokované účty

V případě, že je váš účet Skrill z jakéhokoli důvodu zablokován, musíte zavolat přímo na podporu Skrill. Podívejte se prosím na výše uvedenou možnost, abyste co nejdříve získali přístup ke svému účtu.

Ztráta nebo krádež předplacené karty MasterCard

Pokud došlo ke ztrátě, odcizení nebo jakémukoli narušení vaší předplacené karty Skrill MasterCard, neprodleně kontaktujte podporu Skrill na čísle +44 (0) 203 308 2530 a kartu zrušte.

Vezměte prosím na vědomí, že vaše finanční prostředky mohou být vráceny za jakýkoli druh podvodného použití pouze tehdy, pokud si necháte kartu co nejdříve zrušit.

Podívejte se také na náš příspěvek o problémech s kartou Skrill MasterCard a jejich řešení.

Přejít nahoru