NETELLER ověření

Ověření NETELLER je nutné pro dosažení vyšších limitů NETELLER a pro možnost výběru peněz z bankomatů nebo posílání peněz do vaší banky. Podle níže uvedených pokynů ověříte svůj účet do 1-3 pracovních dnů a ujistíte se, že jej můžete používat bez jakýchkoli omezení.

Zaregistrujte si účet NETELLER kliknutím níže na NETELLER registrace.

Ověřte svůj účet podle níže uvedených pokynů.

Užívejte svůj účet bez jakýchkoli omezení.

Běžné ověření NETELLER

Ujistěte se, že máte připraveny všechny následující dokumenty, přihlaste se ke svému účtu, přejděte do nastavení účtu a postupujte podle stručného návodu:

Přihlaste se k účtu a začněte proces ověření kliknutím na modrý ověřovací banner, který se zobrazí v horní části přehledu vašeho účtu.

Začněte nahrávat fotografie pro průkaz totožnosti – obě strany dokladu totožnosti.

Pořiďte si selfie pomocí webové kamery nebo mobilní aplikace.

Nyní musíte nahrát doklad o adrese. Vyberte typ dokumentu a nahrajte správný dokument, abyste mohli pokračovat v procesu – nejvhodnějším dokumentem je obvykle účet za služby nebo výpis z účtu (ne starší než 90 dní).

Upozorňujeme, že se musí jednat o aktuální dokument, na kterém je uvedeno celé vaše jméno a adresa. To je vše. Váš účet by měl být ověřen a všechny limity odstraněny do jednoho pracovního dne, obvykle však ještě rychleji.

Veškeré podrobnosti o vašich limitech a poplatcích nyní najdete na stránce s poplatky a limity NETELLER.

Ověření NETELLER přes mobilní telefon

Společnost NETELLER nedávno změnila svůj ověřovací proces. Nyní musíte na svůj účet NETELLER vložit finanční prostředky, aby se proces ověření spustil. Vezměte prosím na vědomí, že bez vložení alespoň 10 USD na váš účet nebude možné proces zahájit.

Aplikace NETELLER

Pokud aplikaci ještě nemáte nainstalovanou, podívejte se na stránku aplikace NETELLER, kde najdete další informace.

Mohu nahrát své dokumenty prostřednictvím mobilní aplikace NETELLER?

Ano, pomocí mobilní aplikace NETELLER můžete svůj účet NETELLER plně ověřit. Proces je jednoduchý a snadný. Můžete naskenovat svůj doklad totožnosti na stránce svého profilu, pořídit selfie a nahrát jej přímo do aplikace NETELLER.

Přejít nahoru