Skrill poplatky

Zde naleznete detailní ceník veškerých poplatků, se kterými se můžete u Skrillu setkat:

Vedení účtu

Za otevření a používání Skrill internetové peněženky se neplatí žádné poplatky. To platí v případě kdy jej využíváte pouze pro osobní potřebu. Skrill nicméně uvádí poplatek 5 EUR měsíčně, a to v případě, kdy účet přestanete využívat. Abyste se tomuto poplatku vyhnuli, stačí se do Skrill účtu jednou za 12 měsíců přihlásit popřípadě provést minimálně jednu transakci.

Příjem peněz

Příjem peněz, ať už z ostatních Skrill účtů nebo sázkových kanceláří a casin, je vždy bez poplatku.

Odeslání peněz

Skrill zpoplatňuje odeslání peněz na další Skrill účet výší 1.45% z odesílané částky, minimální poplatke je stanoven na 13.52 CZK.

Tabulka níže zobrazuje poplatky pro nejčastěji zasílané částk na ostatní účty Skrill.

Odeslání peněz z Skrill účtu na Váš bankovní je však zdarma.

Předplacená karta MasterCard

Skrill MasterCard karta je skvělý nástroj jak použít své peníze z Skrill účtu a zaplatit za služby či zboží online, v kamenných obchodech nebo jednoduše vybrat hotovost v jakémkoliv bankomatu, po celém světě. Vydání předplacené MasterCard karty je zpoplatněno 10 EUR. Tato částka je roční poplatek za používání karty, z Skrill účtu se bude strhávat každý rok. Platba touto kartou online či v kamenných obchodech je zdarma. Výběr hotovosti z bankomatů je zpoplatněno 1.75% z vybírané částky. Tabulka níže znázorňuje příklady poplatků při výběru dané částky.

Nákup / prodej kryptoměny

Populární svět kryptoměn je nyní na dosah všem uživatelům Skrill účtu. V nastavení je nyní možnost nakoupit či prodat více než 8 kryptoměn. Každý takový nákup či prodej je zpoplatněn.

Pro Skrill účty v EUR a USD měně jsou poplatky za nákup nebo prodej kryptoměny 1.50% z celkové částky.

Pro Skrill účty v jiné měně jsou poplatky za nákup nebo prodej kryptoměny 3% z celkové částky.

Scroll to top