NETELLER aplikace

Aplikace NETELLER umožňuje spravovat účet digitální peněženky a posílat a přijímat peníze komukoli, kdekoli a kdykoli. NETELLER spustil svou aplikaci, aby vám ještě více usnadnil přístup k vašim finančním prostředkům a manipulaci s nimi online.

Bezplatná aplikace je k dispozici na platformách Android a iOS a najdete ji v obchodě s aplikacemi Apple nebo Google Play.

Přihlášení do aplikace NETELLER

Začněte používat mobilní aplikaci NETELLER tak, že ji otevřete ve svém chytrém telefonu nebo tabletu a zadáte svou poštovní adresu a následně heslo. Pokud používáte rozšířenou bezpečnostní funkci „Two-Step-Authentication„, musíte zadat také svůj kód. Důrazně doporučujeme tuto funkci aktivovat, abyste zvýšili zabezpečení svého účtu.

Posílání peněz pomocí aplikace NETELLER

Posílání peněz pomocí mobilní aplikace je snadné a pohodlné. V menu svého mobilního zařízení zvolte možnost „Převod peněz“ a zadejte poštovní adresu příjemce, preferovanou měnu a částku, kterou chcete poslat.

Odesílání peněz pomocí aplikace NETELLER

Stejně snadno jako můžete převést peníze z účtu NETELLER obchodníkovi nebo příteli, můžete na svůj účet NETELLER také nahrát finanční prostředky. Stačí v nabídce zvolit možnost „Vklad“ a vybrat jednu z dostupných možností platby pro nahrání prostředků.

Historie transakcí v mobilní aplikaci NETELLER

Chcete-li zkontrolovat své transakce a zůstatek na účtu, klikněte v nabídce na záložku „Historie“, čímž otevřete historii transakcí a zobrazíte zůstatek na účtu.

Shrnutí

Jak vidíte, používání mobilní aplikace NETELLER přináší spoustu výhod. S aplikací NETELLER můžete snadno a pohodlně spravovat své finanční prostředky na cestách kdykoli a kdekoli pomocí svých mobilních zařízení.

Aplikace je intuitivní a snadno ovladatelná, takže nebudete mít žádné problémy si na ni opravdu rychle zvyknout.

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se aplikace NETELLER nebo NETELLER obecně, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme.

Přejít nahoru