Podpora a pomoc u NETELLER

Existuje několik způsobů, jak rychle a snadno kontaktovat podporu NETELLER.

Kontakt na NETELLER pro obecné záležitosti

V případě obecných problémů je nejrychlejší a nejpohodlnější volbou volání nebo použití živého chatu, ale můžete jim také poslat e-mail nebo je kontaktovat prostřednictvím Twitteru či Facebooku.

Pokud se rozhodnete kontaktovat podporu prostřednictvím e-mailu nebo jejich kontaktního formuláře, použijte prosím poštovní adresu, kterou používáte pro svůj účet.

Nezapomeňte si také připravit identifikační číslo účtu NETELLER, které se zobrazuje v přehledu účtu po přihlášení a je dvanáctimístné.

Live chat NETELLER

Nejrychlejší způsob, jak kontaktovat podporu NETELLER, je použít možnost „VIP Live Chat“, která je k dispozici v rámci vašeho účtu. Upozorňujeme, že živý chat NETELLER je k dispozici pouze VIP zákazníkům.

Živý chat NETELLER je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Kontaktní formulář NETELLER

Dalším způsobem, jak kontaktovat podporu NETELLER, je prostřednictvím e-mailu nebo kontaktního formuláře na jejich webových stránkách. Jednoduše navštivte jejich webové stránky a použijte kontaktní formulář nebo použijte uvedenou poštovní adresu pro odeslání e-mailu. Nezapomeňte svůj problém co nejpodrobněji popsat a přidejte také identifikační číslo účtu a poštovní adresu.

Podpora společnosti NETELLER se vám pak ozve do 1-2 pracovních dnů.

NETELLER podpora po telefonu

Společnost NETELLER nabízí 16 různých horkých linek oddělených podle země vašeho bydliště.

Využití jejich telefonické podpory je nejrychlejší způsob, jak se s nimi spojit, a pokud je to možné, měli byste ho využít, abyste celý proces urychlili.

Deaktivovaný a uzavřený účet NETELLER

Pokud je váš účet NETELLER z jakéhokoli důvodu zablokován, musíte zavolat přímo na podporu NETELLER.

Chcete-li co nejdříve obnovit přístup ke svému účtu, podívejte se na výše uvedenou možnost. Ujistěte se, že v účtu NETELLER používáte své skutečné telefonní číslo, aby vás mohli snáze a rychleji ověřit. Ujistěte se také, že znáte odpovědi na své bezpečnostní otázky.

Upozorňujeme také, že pokud byl váš účet trvale uzavřen (terminován) společností NETELLER, nemáte téměř žádnou šanci účet znovu aktivovat. Toto rozhodnutí je konečné a společnost NETELLER vám neumožní účet znovu otevřít ani si u ní založit jiný účet.

Ztráta nebo krádež karty NETELLER MasterCard

Pokud byla vaše karta NETELLER MasterCard ztracena, odcizena nebo jakýmkoli způsobem ohrožena, neprodleně kontaktujte podporu společnosti NETELLER na čísle +44 20 7526 9219 a kartu zrušte.

Vezměte prosím na vědomí, že vaše finanční prostředky mohou být vráceny za neautorizované transakce  pouze v případě, že kartu necháte co nejdříve zrušit.

Přejít nahoru