Paysafe

Historie Paysafe Group PLC

Skupina Paysafe je jednou z největších společností na trhu elektronických peněženek. Společnost vlastní světoznámé a špičkově hodnocené značky: Skrill, NETELLER a Paysafecard.

Skupina Paysafe Group vznikla v roce 2015 sloučením několika velkých společností poskytujících elektronické peněženky: Optimal Payments Limited, NETELLER PLC a Netbanx Ltd.

Podívejme se na chronologii vzniku společnosti Paysafe:

Historie a vzestup společnosti Paysafe

Paysafe Group nyní

Dá se říci, že pokud chcete využívat digitální platební možnosti a profitovat z nich, není možné skupinu Paysafe obejít.

Dnes nabízí své služby ve více než 200 zemích a patří k předním společnostem v oblasti elektronických peněženek. Provozní zisk za rok 2015 činil 26,2 milionu dolarů a čistý zisk 7,4 milionu dolarů.

Současným generálním ředitelem společnosti Paysafe je Philip McHugh, který se funkce ujal 24. června 2019. Před ním tuto funkci zastával Joel Leonoff, který je nyní místopředsedou představenstva.

Paysafe je zdaleka vedoucí společností na tomto trhu a důležitým partnerem pro všechny obchodníky po celém světě, kteří chtějí svým zákazníkům nabídnout snadný a bezpečný způsob, jak kdykoli vložit a vybrat své finanční prostředky.

Společnost Paysafe Group Plc je v současné době lídrem v oblasti platebních řešení, kam patří značky Skrill, NETELLER, MeritCard, paysafecard, payolution, Income Access a FANS Entertainment.

Paysafe produkty

Skrill

Skrill je mezinárodní elektronická peněženka, která umožňuje provádět platby jednoduše pomocí e-mailové adresy příjemce. Tato platební metoda je velmi oblíbená v hazardních zdrojích: pokerových hernách, sázkových kancelářích, kasinech a devizových burzách.

NETELLER

NETELLER je také rozšířená elektronická peněženka, kterou lze používat jak pro převody ke stovkám obchodníků, tak pro rychlé a bezpečné převody mezi uživateli.

Paysafecard

Paysafecard umožnila platit online stejně bezpečně jako v hotovosti. Po zakoupení karty na prodejním místě obdržel člověk stvrzenku s 16místným PIN kódem, který mohl použít k bezpečnému placení na internetu. Od začátku roku 2004 bylo možné zakoupit na internetu také poukázky.

Až do současnosti docházelo k neustálému růstu a paysafecard si vybudovala velmi silnou pozici na trhu. Je k dispozici ve 23 měnách na více než 500 000 prodejních místech ve 43 zemích světa.

Paysafecash

Služba Paysafecash byla vytvořena pro rychlé a snadné placení zboží v obchodech. Po výběru produktu v obchodě a zadání Paysafecash jako způsobu platby obdržíte zprávu s čárovým kódem, přejdete na nejbližší platební místo a zaplatíte cenu zboží. Tato služba vám umožňuje uchovávat vaše finanční údaje v bezpečí. Služba Paysafecash je primárně určena k placení za zboží ze služeb Amazon, Skrill a NETELLER.

Golo

Golo je kanadská mobilní aplikace pro doručování zboží z blízkých obchodů a restaurací. Doručení je možné do kanceláří, na letiště, do hotelů, nemocnic a dokonce i na stadiony.

Golo v současné době působí ve dvou městech: Toronto a Montreal. Uživatelé aplikace mají k dispozici objednávky ze 140 prodejen.

Income Access

Společnost Income Access poskytuje služby marketingové agentury a vyvíjí také vlastní software pro affiliate marketing. Společnost Paysafe koupila Income Access v září 2016. Také tato dceřiná společnost skupiny Paysafe je vlastníkem partnerské sítě iGaming. Affiliate síť spolupracuje s více než 300 značkami, včetně například PokerStars, Jackpot Joy, Ladbrokes a dalších.

Partnerský program Paysafe

Skupina Paysafe Group také nabízí partnerské programy pro všechny, kteří chtějí získat podíl na příjmech od přilákaných uživatelů služeb Skrill a NETELLER. Jedná se o skvělou příležitost k získání pasivního příjmu, zejména pokud máte vlastní mediální zdroj.

Ocenění skupiny Paysafe

Společnost Paysafe získala mnoho ocenění a většina z nich je za úspěchy na trhu elektronických peněženek. Na několik z nich jsme upozornili a můžete se také podívat na úplný seznam ocenění Paysafe.

Sociální média skupiny Paysafe

Pokud chcete sledovat aktivity společnosti Paysafe a vědět o všech novinkách – sledujte Paysafe na sociálních sítích: Sledujte Twitter, YouTube, Facebook, Instagram a LinkedIn.

Proč potřebuji vědět o Paysafe PLC?

Po sloučení do jedné společnosti si Skrill a NETELLER ponechaly své vlastní značky a nabízely své produkty samostatně. Pokud však máte účet u obou, můžete snadno převádět peníze mezi Skrill a NETELLER. Poplatek za převod činí 1,9 % bez omezení a nižší poplatky pro zákazníky, kteří mají status VIP Skrill a/nebo NETELLER.

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně Paysafe, Skrill nebo NETELLER, neváhejte nás kontaktovat .

Přejít nahoru