Skrill FAQ – Často kladené dotazy

Pojďme se nyní podrobněji věnovat vašim nejčastějším otázkám a pomoci vám zjistit vše, co potřebujete vědět o registraci, ověřování, VIP programu a mnohém dalším. V případě jakýchkoli dalších dotazů nás neváhejte kdykoli kontaktovat. Vždy vám rádi pomůžeme.

Co je Skrill?

Skrill, dříve Moneybookers (MB), umožňuje převádět peníze rychle, bezpečně a výhodně. Díky oceňované elektronické peněžence můžete snadno přistupovat ke svým penězům pomocí předplacené karty Skrill MasterCard, převádět své peníze k obchodníkům, platit u více než 130 000 obchodníků po celém světě. Jako VIP člen Skrill máte vše zdarma.

Skrill (Moneybookers) se velmi rychle rozvíjí. Díky jejich efektivnímu a přímočarému platebnímu řešení využívá jejich službu elektronické peněženky již více než 35 000 000 lidí.

Skrill (Moneybookers) na Wikipedii:

Moneybookers (MB) je elektronický obchod, který umožňuje provádět platby prostřednictvím internetu. Pro individuální uživatele nabízí MB platební systém online vkladový účet a levnou internetovou alternativu k tradičním metodám převodu peněz, jako jsou šeky, peněžní poukázky a bankovní převody. Obchodníkům MB umožňuje přijímat online platby prováděné pomocí hlavních platebních karet nebo vlastních online účtů Skrill.

Platební systém MB vlastní a provozuje společnost Moneybookers Limited se sídlem ve Velké Británii, která je registrována jako Money Service Business u Her Majesty’s Revenue and Customs, je regulována Financial Services Authority a má licenci k činnosti v rámci Evropské unie. Od roku 2012 probíhá převod systému na sesterskou společnost Skrill Limited (registrovanou v roce 2010 na stejné adrese) a jeho přejmenování na Skrill.

V posledních dvou letech Skrill (Moneybookers) dokazuje, že je jednou z nejrychleji rostoucích služeb elektronických peněženek v oboru. S více než 55 000 000 000 zpracovaných transakcí v eurech a více než 35 000 000 uživatelů po celém světě téměř zdvojnásobila počet svých uživatelů i transakcí za pouhé dva roky.

V únoru 2010 zařadil list The Sunday Times společnost Moneybookers na základě zisku mezi nejrychleji rostoucí firmy ve Velké Británii podporované soukromým kapitálem. Společnost Skrill byla dvakrát oceněna za své vedoucí postavení v odvětví online plateb, když získala dvě ocenění za „Nejlepší společnost roku v oblasti platebních řešení“ na International Gaming Awards 2013 a „Nejlepší platební systém“ na iGB Affiliate Awards.

V březnu 2015 oznámila společnost Optimal Payments, mateřská společnost konkurenční společnosti Skrill NETELLER, oficiální návrh na převzetí skupiny Skrill za 1,1 miliardy eur. Dohoda byla podle vyjádření obou stran dokončena ve třetím čtvrtletí roku 2015. V dubnu 2015 skupina Skrill oznámila, že dokončila akvizici společnosti Ukash, britského konkurenta společnosti Paysafecard, s níž se spojila v průběhu téhož roku.

V červnu 2018 společnost Skrill představila kryptografickou službu, která zákazníkům umožňuje nakupovat kryptoměny s využitím zůstatku v místní fiat měně a držet v nich podíl prostřednictvím peněženky Skrill, aniž by mohli nakoupené kryptoměny vybrat do nativní peněženky nebo na jinou kryptoměnovou burzu.

Ověření Skrill účtu

Proces ověření Skrill bude pro naše klienty vyřízen přednostně a obvykle můžete očekávat aktualizaci do 24 až 48 hodin.

K dokončení procesu potřebuje Skrill následující dokumenty:

 • Kopii cestovního pasu nebo občanského průkazu.
 • Doklad o ověření adresy, například účet za služby nebo výpis z bankovního účtu.
 • Selfie s unikátním kódem poskytnutým během procesu ověření.

Podrobný přehled celého procesu ověření najdete v našich pokynech k ověření Skrill.

Skrill a bezpečnost

Bezpečnost je samozřejmě jedním z nejdůležitějších témat, pokud jde o elektronickou peněženku. Musíte věřit, že vaše peníze jsou kdykoli v bezpečí.

Právě proto společnost Skrill udělala hodně pro to, aby zvýšila bezpečnost svých zákazníků a také splnila požadavky směrnice PSD2. Podívejte se prosím na článek Registrace Skrill na našich webových stránkách, kde vám aktuální proces vysvětlíme do všech podrobností. V budoucnu lze očekávat další změny, o kterých vás budeme informovat.

 

Skrill Affiliate

Pokud chcete ke službě Skrill přivést nové klienty a generovat tak pasivní příjem, partnerský program Skrill je pro vás ideálním nástrojem, jak začít pracovat jako partner.

Budete moci využívat výhod, jako jsou např:

 • až 20% podíl na výnosech.
 • Vyplácení provizí po dobu jednoho roku.
 • Přístup k marketingovým materiálům.

Podrobný přehled najdete na stránce Skrill Affiliate a v případě dalších dotazů ohledně Skrillu nás stačí kontaktovat .

Skrill a kryptoměny

Kryptoměny se v dnešní době stávají stále důležitějším tématem, což je důvod, proč je do svého portfolia zařadila i společnost Skrill. Vzhledem ke složitosti této problematiky však doporučujeme podívat se na naši podrobnou recenzi Skrill Crypto, kde najdete veškeré informace a podrobnosti o tom, jak můžete svůj účet Skrill používat k prodeji a nákupu kryptoměn.

Skrill registrace

Vytvoření účtu Skrill je jednoduchý proces a během několika minut bude váš účet plně funkční a připravený na první transakci.

V případě jakýchkoli dotazů k tomuto procesu nás kontaktujte .

Skrill MasterCard

Podrobné informace o virtuální a plastové kartě Skrill PrePaid MasterCard naleznete v našich často kladených dotazech o kartě Skrill MasterCard.

Vezměte prosím na vědomí, že virtuální karta Skrill MasterCard je v současné době dostupná pouze pro zákazníky z Evropy (oblast EHP). Pro všechny ostatní země již není možné kartu objednat.

Skrill VIP program

VIP program Skrill přináší spoustu různých výhod, které ještě více optimalizují váš účet Skrill:

 • Zvýšené limity
 • Nižší poplatky
 • Věrnostní program Skrill Knect
 • Přístup k VIP podpoře
 • Bezplatné výběry kartou MasterCard a z bankomatů (pouze v EU!)

Zejména díky věrnostnímu programu Skrill Knect máte možnost sbírat body za své transakce a získávat za ně hotovost. Podívejte se na naši podrobnou recenzi Skrill Knect, kde najdete další informace a podrobnosti o tom, jak na něm vyděláte.

Skrill podpora

Skrill nabízí různé kanály, jak se s nimi spojit:

 • e-mailem.
 • Prostřednictvím sociálních médií.
 • Prostřednictvím živého chatu (výhradně pro VIP zákazníky).
 • Prostřednictvím kontaktního formuláře na webových stránkách.

Doba odezvy standardní podpory může být někdy pomalá a obvykle můžete očekávat aktualizaci do 1-3 pracovních dnů. Jakmile dosáhnete statusu VIP, budete mít přístup k prioritní podpoře, která bude mnohem. Další podrobnosti najdete na stránce podpory Skrill.

Vezměte prosím na vědomí, že Skrill, stejně jako NETELLER, NEPOSKYTUJE žádnou podporu přes Skype – proto se ujistěte, že tam nikdy nesdělujete své údaje, aby byly vaše prostředky v bezpečí.

Skrill mobilní aplikace

Skrill nabízí uživatelsky přívětivou a snadno ovladatelnou mobilní aplikaci, která vám umožní plný přístup ke všem funkcím vašeho účtu Skrill. Pomocí mobilních zařízení můžete kontrolovat zůstatek na svém účtu Skrill, posílat peníze svým přátelům nebo provádět vklady u obchodníků odkudkoli. Prostřednictvím aplikace je možné dokonce i ověření účtu.

Další podrobnosti včetně snímků obrazovky najdete na naší stránce aplikace Skrill.

Shrnutí

V tomto článku o nejčastějších dotazech týkajících se účtu Skrill byste měli získat dobrý a podrobný přehled o nejčastějších tématech týkajících se účtu Skrill, abyste věděli, jak začít účet Skrill používat a jaké výhody můžete očekávat. V případě jakýchkoli otázek, které nebyly zodpovězeny v našich Často kladených dotazech ke Skrillu nebo na jiných našich stránkách, nás prosím kontaktujte. Rádi vám pomůžeme s jakýmikoli otázkami a pomůžeme vám je vyřešit.

Přejít nahoru