Skrill

Užívejte si volnost internetových převodů díky internetové peněžence Skrill.

Skrill (bývalý Moneybookers) umožňuje všem uživatelům s e-mailovou adresou bezpečně a efektivně posílat a přijímat platby online – v reálném čase!

Skrill je e-peněženka pro každého. Ideální pro jednotlivce, malé podniky, online obchody, a další subjekty, kteří hledají flexibilitu, jež není tak jednodušše dostupná u tradičních platebních mechanismů. Jako skutečně globální platební řešeníSkrill vítá zákazníky z celého světa. Skrill vám poskytne internetovou peněženku ZDARMA, kterou můžete použít k okamžitému odesílání a příjmu plateb na váš bankovní účet. Bez poplatků! K tomu všemu vám stačí vaše emailová adresa a heslo. Tyto transakce se pohybují v časovém rozmezí několika sekund! Stejně tak rychlé jsou i výběry. Díky Skrill budete mít vždy přímý přístup k vašim finančním prostředkům.

Skrill účet nabízí

– Nízké poplatky za posílání peněz individuálním zákazníkům Skrillu: 1,45% , min. €0,50

– Přísná bezpečnostní opatření, která chrání vaše peníze, k dispozici je i dvoufaktorové ověřování
– Zákaznickou podporu ve 12 jazycích, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Skrill je ideální řešení, ať už pro převod malých částek, tak i částek přesahujících 10.000 Kč a více. Limity transakcí se zvyšují prostřednictvím ověřování Vašich údajů, jako jsou kreditní nebo debetní karty, bankovní účet, popř. adresa.

Skrill je přední mezinárodní on-line platební systém, regulovaný ve Velké Británii a Evropské unii společností Financial Services Authority (FSA).

Výhody

V dnešním online světě je bezpečnost čím dál více diskutovaným problémem. Z našich několikaletých zkušeností se Skrill peněženkou (jak zákazník tak i obchodník) je zřejmé, že bezpečnost a anonymita při online transakcích je pro Skrill prioritou. Za několik let existence prošel Skrill obrovským vývojem a stále se pohybuje na vrcholu těch nejlepších online platebních systémů na internetu. Pojďme se spolu na Skrill podívat.

Výhody internetové peněženky Skrill

Jak otevřít a ověřit Skrill (Moneybookers) účet
Skrill_penezenka

Možnosti využití

Odeslat peníze známým či kamarádům pouze za pomocí emailové adresy, vložit či vybrat výhru z online sázkovek či casin, Nakoupit či prodat kryptoměnu. Nebo pomocí Skrill MasterCard karty zaplatit večeři v oblíbené restaruraci. Možností k čemu využít Skrill peněženku je opravdu mnoho.

Možnosti využití Skrill

Předplacená karta Skrill MasterCard

Funkce, která posouvá hranice využití a přidává Skrill peněžence další hodnotu je bezesporu předplacená Skrill karta MasterCard. Pro získání této karty stačí mít na Skrill účtu alespoň €10 a mít účet ověřený. Tímto získáte úplnou svobodu jak své prostředky na Skrill účtu využít. Předplacená karta MasterCard je akceptovaná online i v kamenných obchodech. Prostě všude tam, kde uvidíte logo MasterCard.

Předplacená karta Skrill MasterCard

skrill-ppmc

Skrill poplatky

Velmi nízké, téměř žádné, a žádné skryté. Ano, používání této peněženky je opravdu levné. Jste zvyklí na poplatky a další náklady spojené s typickým bankovním účtem, kartou či kreditkou? Skrill pro vás bude tedy milým překvapením. Více o poplatcích za používání Skrill internetové peněženky a předplacené karty Skrill MasterCard se dozvíte v sekci

Poplatky

Využití Skrill v hazardu

Nová dimenze použití Skrillu se otevírá pokud rádi sázíte či hrajete v online casinech. Téměř každé velké online casino a sázková kancelář přijímá Skrill jako platební metodu. Výhoda pro vás? Absolutní bezpečnost a anonymita, kam peníze zasíláte. V případech, kdy sázkovky či casina nepřijímají Skrill platby, přichází na řadu předplacená karta Skrill MasterCard.

Jak získat z Skrill co nejvíce v hazardu

vip_bsgd

Skrill VIP program

Staňte se VIP členem jednoduše tím, že budete používat peněženku Skrill. VIP členství přináší ještě nižší poplakty, dedikovanou nonstop podporu, 100% garanci vrácení peněz a vlastního manažera SKrill účtu. Tento čtyřúrovňový program se rozlišuje dle přenesených prostředků v jednom čtvrtletí. Více v sekci

Skrill VIP program

Přejít na začátek