Neteller poplatky

Zde naleznete detailní ceník veškerých poplatků, se kterými se můžete u Netelleru setkat:

Vedení účtu

Za otevření a používání Netller internetové peněženky se neplatí žádné poplatky. To platí v případě kdy ji využíváte pouze pro osobní potřebu. Netller nicméně uvádí poplatek 5 EUR měsíčně, a to v případě, kdy účet přestanete využívat. Abyste se tomuto poplatku vyhnuli, stačí se do Neteller účtu jednou za 12 měsíců přihlásit, popřípadě provést minimálně jednu transakci.

Odeslání peněz

Netller zpoplatňuje odeslání peněz na další Netller účet výší 1.45% z odesílané částky, minimální poplatke je stanoven na 0.50 EUR.

Tabulka níže zobrazuje poplatky pro nejčastěji zasílané částky na ostatní účty Netller.

Odeslání peněz z Neteller účtu na Váš bankovní je zpoplatněno 10 EUR.

Příjem peněz

Příjem peněz, ať už z ostatních Neteller účtů nebo sázkových kanceláří a casin, je vždy bez poplatku.

Předplacená karta Net+

Neteller předplacená MasterCard karta Net+ je skvělý nástroj jak použít své peníze z Neteller účtu a zaplatit za služby či zboží online, v kamenných obchodech nebo jednoduše vybrat hotovost v jakémkoliv bankomatu, po celém světě. Vydání Net+ karty je zpoplatněno 10 EUR. Roční poplatek za používání karty je 8 EUR a bude se strhávat každý rok automaticky z Netller účtu. Platba Net+ kartou online či v kamenných obchodech je zdarma. Výběr hotovosti z bankomatů je zpoplatněno 1.75% z vybírané částky. Tabulka níže znázorňuje příklady poplatků při výběru dané částky.

Nákup / prodej kryptoměny

Populární svět kryptoměn je nyní na dosah všem uživatelům Netller účtu. V nastavení je nyní možnost nakoupit či prodat více než 8 kryptoměn. Každý takový nákup či prodej je zpoplatněn.

Pro Netller účty v EUR a USD měně jsou poplatky za nákup nebo prodej kryptoměny 1.50% z celkové částky.

Pro Netller účty v jiné měně jsou poplatky za nákup nebo prodej kryptoměny 3% z celkové částky.

Scroll to top