NETELLER poplatky 2024

Pokud hledáte elektronickou peněženku se slušnými výhodami, nízkými poplatky NETELLER a s možností bezpečného uložení peněz, je pro vás NETELLER vynikající volbou.

Naše srovnání poplatků NETELLER vám pomůže udělat si o tom všem jasnou představu.

Na následující stránce najdete podrobnější informace o výhodách se statusem NETELLER VIP ve srovnání s běžnými klienty NETELLER.

NETELLER poplatky – standartní účty vs VIP účty

Poplatky NETELLER jsou složitým tématem, které zahrnuje mnoho faktorů. Proto doporučujeme podívat se na domovskou stránku NETELLER, kde najdete více informací o různých poplatcích pro běžné a VIP klienty. V případě jakýchkoli dotazů se můžete podívat na možnosti podpory NETELLER a kontaktovat je přímo.

NETELLER poplatky za kartu MasterCard

Společnost NETELLER nabízí všem svým zákazníkům také kartu MasterCard (Net+ MasterCard). Více informací o poplatcích za NETELLER NET+ Mastercard najdete na stránce NETELLER MasterCard.

Upozorňujeme, že od konce září 2016 již společnost NETELLER nenabízí kartu MasterCard pro obyvatele zemí mimo SEPA. Objednávat a používat kartu NET+ MasterCard k přístupu ke svým peněžním prostředkům mohou nyní pouze zákazníci ze zemí SEPA. Všechny ostatní služby jsou k dispozici ve všech zemích, které splňují podmínky společnosti NETELLER.

NETELLER poplatky za virtuální kartu

Kromě plastové karty nabízí společnost NETELLER svým klientům také virtuální kartu MasterCard. Virtuální karta představuje bezpečný způsob placení na internetu, protože každou kartu lze použít pouze jednou a poté její platnost vyprší. Stejně jako v případě plastové karty je od roku 2016 virtuální karta NETELLER MasterCard dostupná již pouze pro SEPA rezidenty.

Kromě toho, že tito klienti nemohou získat novou kartu NETELLER MasterCard ani používat virtuální kartu, všechny ostatní služby zůstávají dostupné.

Více informací o poplatcích za virtuální kartu NETELLER NET+ najdete na stránce NETELLER MasterCard.

Virtuální karta NET+ je skvělým přínosem pro zvýšení bezpečnosti při platbách na internetu. Každou kartu lze použít pouze jednou, což samozřejmě snižuje riziko zneužití karty, protože ji skutečně nelze odcizit. Vřele doporučujeme se na virtuální kartu blíže podívat a vyzkoušet ji, pokud jste tak ještě neučinili. Proces získání nové karty je navíc vyřízen během minuty a malá cena by měla stát za dodatečnou bezpečnost, kterou s ní získáte.

Poplatky za nákup a prodej kryptoměny

NETELLER spustil službu kryptoměn v roce 2018 a od té doby nabízí výměnu disponibilního zůstatku na účtu za podporované kryptoměny (a v opačném pořadí – výměnu prostředků v kryptoměně za hotovost v měně účtu). Své prostředky tedy můžete mít v různých kryptoměnách a spravovat je z účtu NETELLER.

Další informace o poplatcích za nákup a prodej kryptoměn prostřednictvím účtu NETELLER najdete v následující tabulce.

NETELLER administrativní poplatky

Správní poplatek je druh poplatku, který se účtuje jen zřídka, ale abychom byli co nejtransparentnější, chceme vám zde poskytnout několik podrobnějších informací.

Podívejte se do následující tabulky, kde najdete informace o všech administrativních poplatcích NETELLER, a poté uvedeme podrobnosti o jednotlivých typech poplatků.

Poplatek za neaktivitu

Tento poplatek se účtuje z vašeho účtu NETELLER pouze v případě, že na vašem účtu neproběhla žádná aktivita po dobu 12 měsíců nebo déle. Stačí se přihlásit alespoň jednou za 12 měsíců a administrativní poplatek nebude z vašeho účtu stržen.

Poplatek za uzavřené účty NETELLER

Tento administrativní poplatek může být účtován v případech, kdy byl váš účet zablokován z důvodu nedodržení podmínek – konkrétně v části 4.1.3. (uvedení pravdivých údajů o vaší osobě). V minulosti se to stávalo zřídka a jen výjimečně některému z našich klientů.

Poplatek za zrušení chybné transakce

Pokud jste vybrali finanční prostředky a nesprávně zadali své bankovní údaje, může vám někdy společnost NETELLER pomoci tyto peníze vrátit. V takovém případě budete muset zaplatit další poplatek ve výši až 25 USD. Upozorňujeme, že vrácení peněz není vždy možné! Při výběru peněz buďte prosím velmi opatrní, zejména pokud vybíráte vysokou částku!

Poplatek za vrácení peněz

Pokud si na NETELLER nahrajete peníze pomocí bankovní karty a následně použijete chargeback, NETELLER vám naúčtuje dodatečný poplatek ve výši 30 USD.

Poplatek za vklad/výběr třetí stranou

NETELLER neumožňuje vklady na NETELLER a výběry prostředků pomocí metod (plastová karta, bankovní účet) vystavených nikoli na vaše jméno. V případě, že společnost NETELLER zjistí takové porušení, kdy jste použili bankovní kartu nebo bankovní účet třetí strany, vyhrazuje si společnost NETELLER právo účtovat poplatek ve výši 10 USD za každou takovou transakci.

Přejít nahoru