Skrill a kryptoměny 2024

Naše Skrill a kryptoměny vám poskytne úplný a podrobný přehled o kryptoměnách v Skrill peněžence.

Již v roce 2018 začala společnost Skrill, přední poskytovatel peněženek skupiny Paysafe, nabízet program Skrill Crypto, který umožňuje nakupovat a prodávat kryptoměny pomocí některé ze 40 fiat měn, které peněženka Skrill nabízí.

Od nynějška Skrill nabízí deset různých kryptoměn, se kterými můžete obchodovat:

Bitcoin, Bitcoin Cash, EOS, Ether, Ethereum Classic, Litecoin, XLM, XRP a 0x a očekává se, že brzy přidá další měny.

Nedávné změny:

Díky novému věrnostnímu programu Skrill Knect jsou věrnostní body udělovány také za prodej/nákup kryptoměn a převod kryptoměn na jiného uživatele.

Nová funkce nákupu kryptoměn: Nyní můžete nakupovat kryptoměny nejen za fiat peníze, ale také za zůstatek v kryptoměnách.

Skrill a krypto – Jak nakupovat kryptoměny

První věc, kterou musíte udělat pro nákup kryptoměn, je nabití účtu Skrill v některé z fiat měn. Za tímto účelem musíte přejít do sekce „Vklad“ ve své peněžence Skrill a nahrát finanční prostředky prostřednictvím některé z metod nahrávání dostupných pro vaši zemi registrace. Skrill nabízí možnost využít více než 100 možností vkladu, včetně platebních karet, banky a mnoha dalších.

Klikněte na záložku Kryptoměny. V levém bočním menu svého účtu Skrill můžete zvolit položku „Crypto“. Poté se vám zobrazí přístrojová deska, která ukazuje pohyb cen různých kryptoměn.

Vyberte si preferovanou kryptoměnu. Musíte si vybrat příslušnou kryptoměnu, ve které chcete převést svou fiat měnu, a kliknout na tlačítko „Obchodovat“.

Zadejte částku, kterou chcete utratit, a překontrolujte směnný kurz, abyste mohli transakci potvrdit a dokončit.

Chcete-li automatizovat nákup nebo prodej jakékoli kryptoměny, vyberte sekci Automatický požadavek. K dispozici máte následující funkce:

Přihlášení k odběru oznámení:

Když cena vybrané kryptoměny dosáhne vámi nastavené hodnoty, obdržíte poštou dopis.

Vytvoření automatického požadavku:

V případě, že se jedná o kryptoměnu, kterou chcete koupit, můžete si vytvořit automatický požadavek. Když cena vybrané kryptoměny dosáhne vámi nastavené hodnoty, služba ji automaticky nakoupí nebo prodá.

Skrill automaticky sleduje kurz, takže stačí nastavit automatickou nabídku/poptávku.

Upozorňujeme, že služba zatím není dostupná ve všech zemích podporovaných službou Skrill. Chcete-li zkontrolovat, zda je služba Crypto dostupná ve vaší zemi registrace, přihlaste se ke svému účtu Skrill a podívejte se, zda se v levém bočním menu objeví peněženka Crypto.

Skrill krypto – limity

Minimální částka, kterou můžete koupit nebo prodat, se přibližně rovná 10 EUR. Maximální částka závisí na transakčních limitech spojených s vaším účtem Skrill.

Jakmile budete připraveni, můžete zahájit výměnu kliknutím na tlačítko „Obchodovat“ vedle kryptoměny, kterou chcete vyměnit, dostupné v sekci Kryptoměny na vašem účtu, a vybrat si mezi možnostmi Nákup a Prodej.

Na obrazovce se zobrazí stránka se souhrnem vaší transakce a všechny transakce s kryptoměnami můžete zkontrolovat sin sekci „Transakce“ ve vaší peněžence.

Skrill krypto – poplatky

Dle vašeho typu účtu Skrill se odvíjí poplatky za převod měny do kryptoměny, a to dle tabulky níže.

Také Skrill nabízí převody mezi Skrill účty v kryptoměnách. Poplatek za kryptoměnový převod jinému uživateli Skrillu pro všechny kryptoměny je 0,50 % za transakci.

Úplné informace o poplatcích najdete také v sekci Poplatky za kryptoměny Skrill a na stránce s obecnými informacemi o limitech Skrill.

Skrill krypto – shrnutí

Skrill kryptoměny jsou skvělým způsobem, jak objevit investice do této perspektivní oblasti a právě začít obchodovat s kryptoměnami.

Pomocí funkce automatického obchodování můžete určit cenu, za kterou kryptoměny nakoupíte. Jakmile cena vybrané kryptoměny dosáhne vámi nastavené hodnoty, služba ji pro vás automaticky nakoupí/prodá.

Pokud máte jakékoliv dotazy k Skrill a kryptoměnám obecně, neváhejte nás kontaktovat . Vždy vám rádi pomůžeme.

Přejít nahoru