NETELLER FAQ

Společnost NETELLER byla založena v roce 1996 a je vlastněna a provozována společností Optimal Payments PLC (nyní Paysafe Group). Společnost Optimal Payments PLC je veřejně obchodována na londýnské burze cenných papírů od své první veřejné nabídky v roce 2004 a její akcie v posledních letech trvale rostou.

NETELLER je již dlouhou dobu jedním z hlavních hráčů na trhu elektronických peněženek a jedním ze základních nástrojů pro všechny lidi, kteří pravidelně využívají sázkové kanceláře, poskytovatele forexových služeb, online kasina nebo pokerové stránky.

V této sekci FAQ NETELLER jsme pro vás shromáždili několik nejčastějších otázek a podrobností, abyste měli o všem rychlý přehled..

Často kladené otázky – Frequently asked Questions

Přejděme rovnou k detailům a podívejme se na některé z nejčastěji kladených otázek týkajících se společnosti NETELLER.

V případě jakýchkoli dalších otázek nás neváhejte kdykoli kontaktovat. Vždy vám rádi pomůžeme.

Co je Neteller?

NETELLER je služba elektronické peněženky, která umožňuje rychlý, bezpečný a cenově výhodný převod peněz. Společnost NETELLER působí již více než deset let ve více než 200 zemích a je jednou z největších firem pro převody peněz na světě.

Pomocí služeb NETELLER můžete snadno přistupovat ke všem svým peněžním prostředkům online pomocí předplacené karty Net+ MasterCard, posílat peníze přátelům nebo platit u nejrůznějších obchodníků po celém světě.

Zázemí společnosti NETELLER

Společnost NETELLER se sídlem na ostrově Men byla založena v roce 1999 a je vlastněna a provozována skupinou Paysafe Group, dříve „Optimal Payments PLC“, a je povolena úřadem Financial Conduct Authority (FCA) podle zákona o elektronických penězích z roku 2011 (900015) v Londýně ve Velké Británii. Od svého vstupu na burzu v roce 2004 je společnost Optimal Payments PLC veřejně obchodována na londýnské burze cenných papírů.

Mezi nedávná ocenění společnosti NETELLER patří cena za „Nejlepší platební systém pro partnery“ na IGB Affiliate Awards 2014 a „Společnost roku poskytující platební řešení“ na International Gaming Awards 2014. V posledních letech vykazuje společnost Optimal Payments Limited stabilní růst, například jen v roce 2013 dosáhla masivního nárůstu příjmů z poplatků o +41 %.

Chcete-li se o společnosti NETELLER dozvědět více, podívejte se na naši recenzi NETELLER 2024.

NETELLER ověření účtu

Proces ověření bude pro naše klienty probíhat přednostně a obvykle můžete očekávat aktualizaci do 24 až 48 hodin. K dokončení procesu jsou zapotřebí následující dokumenty:

Kopii pasu nebo občanského průkazu.

Doklad o ověření adresy, například účet za služby nebo výpis z bankovního účtu.

Selfie s unikátním kódem poskytnutým během procesu ověření.

NETELLER Ověření

NETELLER bezpečnost

Pro uživatele elektronické peněženky není nic důležitějšího než jednání se spolehlivou společností, která věnuje velkou pozornost zabezpečení účtu.

Zabezpečení účtu NETELLER

Jako společnost autorizovaná britským Úřadem pro finanční etiku (FCA) je společnost NETELLER povinna držet 100 % zůstatků na účtech zákazníků na samostatných svěřeneckých účtech.

Další bezpečnostní opatření společnosti NETELLER

Společnost NETELLER zavedla různá bezpečnostní opatření na ochranu účtů zákazníků před neoprávněným přístupem a zneužitím, např:

 • Specializovaný tým pro bezpečnost informací.
 • Zabezpečení pomocí 128bitového šifrování.
 • Dvoufaktorové ověřování.
 • ERTMS (elektronické monitorovací systémy v reálném čase), které monitorují aktivitu členů a transakce v reálném čase.
 • 3D zabezpečení na kreditních kartách (NET+).
 • Vlastní týmy pro dodržování předpisů a zabezpečení, které se věnují sledování podvodů.
 • Záruka podvodu na členské prostředky na účtu.
 • Společnost NETELLER pravidelně píše svým členům blogy a informuje zákazníky o bezpečnostních tipech, aby byl jejich členský účet NT v bezpečí.
 • Společnost Optimal Payments je schválena FCA a je veřejně obchodovanou společností na londýnské burze cenných papírů – to znamená, že se zodpovídá svým akcionářům, členům a je vysoce regulována z finančního a právního hlediska (to znamená, že musí fungovat podle regulovaných zákonů a nemůže jen tak zavřít krám a nevrátit vám peníze).
 • Šifrování bezpečnostních stránek NETELLER: Webové stránky NETELLER jsou chráněny protokolem HTTPS s 128bitovým klíčem TLS_RSA_WITH_RC4_128_SHA.

Záruka bezpečnosti pro VIP NETELLER

Pro VIP členy nabízí společnost NETELLER VIP záruku proti podvodům, což znamená, že vám společnost NETELLER uhradí přímé finanční ztráty způsobené neoprávněnou aktivitou nebo přístupem na vašem účtu NETELLER.

NETELLER partner

Pokud chcete k NETELLER přivádět nové klienty a generovat tak pasivní příjem, partnerský program NETELLER by pro vás mohl být ideálním nástrojem.

Díky výhodám, jako jsou např:

 • až 20% podíl na výnosech.
 • Vyplácení provizí po dobu jednoho roku.
 • Přístup k marketingovým materiálům.

Měli byste se na to určitě podívat blíže. Podrobný přehled najdete na stránce NETELLER Affiliate a v případě dalších dotazů nás stačí kontaktovat.

NETELLER a kryptoměny

Kryptoměny se v dnešní době stávají stále důležitějším tématem. Vzhledem ke složitosti této problematiky však doporučujeme podívat se na naši podrobnou recenzi NETELLER Crypto, kde najdete všechny podrobnosti o prodeji a nákupu kryptoměn prostřednictvím účtu NETELLER.

Registrace u NETELLER

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob registrace u společnosti NETELLER naleznete v našich pokynech k registraci u společnosti NETELLER. Celý proces je rychlý a snadný a stačí jen několik kroků, abyste si zaregistrovali nový účet NETELLER.

NETELLER Net+ MasterCard

Podrobné informace o virtuální a plastové kartě NETELLER Net+ PrePaid MasterCard naleznete v našich často kladených dotazech o kartě NETELLER MasterCard.

Upozorňujeme, že virtuální a předplacená karta NETELLER Net+ MasterCard je v současné době dostupná pouze pro zákazníky z Evropy (oblast EHP). Pro všechny ostatní země již není možné kartu objednat.

NETELLER VIP program

Program NETELLER VIP je skvělým nástrojem, který vám umožní přístup k mnoha výhodám:

 • Zvýšené limity
 • Nižší poplatky
 • Sbírání věrnostních bodů za transakce a jejich výměna za peněžní odměny nebo jiné předměty
 • Speciální bonusy
 • Přístup k VIP podpoře
 • Bezplatné výběry kartou MasterCard a z bankomatů (pouze v EU!)

Podrobný přehled VIP programu NETELLER najdete na stránce Přehled VIP programu NETELLER.

NETELLER podpora

NETELLER nabízí různé způsoby jak kontaktovat zákaznickou podporu:

 • E-mailem
 • Prostřednictvím sociálních médií
 • Prostřednictvím chatu (výhradně pro VIP zákazníky)
 • Prostřednictvím kontaktního formuláře na webových stránkách

Doba odezvy standardní emailové podpory může být někdy pomalá, obvykle můžete očekávat odpověď do 1-3 pracovních dnů. Jakmile však dosáhnete statusu VIP, budete mít přístup k prioritní podpoře, která bude mnohem rychlejší. Další podrobnosti naleznete na stránce podpory NETELLER.

NETELLER aplikace

NETELLER nabízí uživatelsky přívětivou a snadno ovladatelnou mobilní aplikaci, která vám umožní přístup ke všem funkcím. Pomocí mobilního zařízení můžete kontrolovat zůstatek na účtu, posílat peníze svým přátelům nebo provádět vklady u obchodníků odkudkoli na světě. Prostřednictvím aplikace je možné dokonce i ověření účtu.

Další podrobnosti včetně snímků obrazovky naleznete na naší stránce aplikace NETELLER.

NETELLER FAQ shrnutí

Doufáme, že vám tento článek poskytl dobrý a podrobný přehled nejčastějších otázek a pomůže vám pochopit, jak NETELLER funguje a jak jej můžete snadno začít používat.

Samozřejmě je možné položit více otázek, a pokud potřebujete vědět cokoli, co není zodpovězeno zde nebo na některé z našich podrobných stránek NETELLER, kontaktujte nás. Rádi vám pomůžeme s jakýmikoliv dotazy a pomůžeme vám je vyřešit.

Přejít nahoru