Dvoufaktorové ověření Skrill

Jak chránit svůj účet Skrill

Protože bezpečnostní token Skrill již není k dispozici, máte nyní možnost chránit svůj účet pomocí dvoufaktorového ověření Skrill.

Dvoufaktorové ověření Skrill staví váš účet Skrill na ještě vyšší úroveň zabezpečení tím, že generuje jednorázový kód, který musíte zadat spolu s

Vaším e-mailem a heslem. Zatímco bezpečnostní token byl unikátním zařízením poskytovaným společností Skrill, které není pro uživatele, kteří nejsou VIP, zdarma, metoda dvoufaktorového ověření je zdarma a funguje s aplikací Google Authenticator, kterou lze použít na jakémkoli mobilním zařízení. Můžete si být také jisti, že vašemu účtu Skrill dodá stejnou úroveň dodatečného zabezpečení.

Níže uvádíme několik užitečných informací a podrobností o dvoufaktorovém ověření Skrill a o tom, jak jej ve svém účtu nastavit.

Co je dvoufaktorové ověření Skrill

Dvoufaktorová autentizace, známá také jako 2FA, je další úroveň zabezpečení, která je známá jako „vícefaktorová autentizace“, která vyžaduje nejen heslo a uživatelské jméno, ale také něco, co má u sebe pouze daný uživatel – například fyzický token.

Nový bezpečnostní nástroj Skrill spolupracuje s bezplatnou aplikací Google Authenticator. Po jeho nastavení již zákazníci Skrillu nemusí používat svůj fyzický bezpečnostní token, ale zadají měnící se šestimístný kód vygenerovaný pomocí aplikace Google Authenticator.

V ojedinělých případech, kdy máte stále aktivovaný starší bezpečnostní token Skrill, nezapomeňte jej v nastavení účtu deaktivovat a přidat do svého účtu dvoufázové ověření, které provedete v nastavení účtu po deaktivaci tokenu.

Nastavení dvoufázového ověření Skrill

KROK 1

Nainstalujte si aplikaci Google Authenticator z obchodu s aplikacemi Apple nebo Google Play a naskenujte čárový kód QR, který se vám zobrazí na obrazovce nastavení:

KROK 2

Uvnitř okna nastavení zadejte kód zobrazený aplikací Google Authenticator a kliknutím na tlačítko „Verify and save“ přejděte na obrazovku úspěchu:

Stále je k dispozici 100% záruka vrácení peněz?

V dřívějších dobách zavedla společnost Skrill záruku bezpečnosti vašich online prostředků tím, že nabízela „100% záruku vrácení peněz“. Jakmile jste si nastavili bezpečnostní token na ochranu svého účtu, tato záruka se uskutečnila a poskytla vám ještě vyšší úroveň bezpečnosti. Nicméně od doby, kdy byl token odstraněn a bylo zavedeno dvoufázové ověření, již tato záruka není součástí jejich VOP.

Používání dvoufázového ověření Skrill je velkým krokem ke zvýšení bezpečnosti vašeho účtu a také zvýší šanci na vrácení peněz v případě, že utrpíte finanční ztrátu v přímém důsledku neoprávněného přístupu k vašemu účtu, ale nezaručují to a bude o tom rozhodnuto případ od případu po prošetření incidentu.

Proto i nadále všem klientům vřele doporučujeme využívat tento dodatečný bezpečnostní prvek, aby byly vaše finanční prostředky v co největším bezpečí.

Shrnutí

Jak vidíte, nastavení dvoufázového ověření je rychlý a snadný proces. Pomůže vám ochránit vaše finanční prostředky a ve většině případů také zaručí vrácení peněz, pokud se někdy něco pokazí. Nezapomeňte postupovat podle našich pokynů, aby se Skrill stal bezpečným místem pro vaše finanční prostředky.

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se problémů s dvoufázovým ověřením Skrill, dejte nám vědět. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli.

Přejít nahoru