Dvoufázové ověřování NETELLER

S potěšením vám oznamujeme nové dvoufázové ověřování NETELLER prostřednictvím aplikace Google Authenticator:

Uživatelé chytrých telefonů mají přístup ke skvělým bezpečnostním funkcím a mohou si užívat pohodlí, které jim poskytuje jejich účet NETELLER v kapse. Společnost NETELLER právě spustila novou službu, která klientům nabízí dvoufázové ověřování. Při každém přihlášení k účtu si můžete pomocí aplikace v chytrém telefonu vygenerovat jednorázový kód, který zadáte spolu s heslem NETELLER.

Stačí se přihlásit ke svému účtu, navštívit nastavení a otevřít sekci nastavení zabezpečení. Kliknutím na tlačítko „povolit“ zahájíte tento proces. Nezapomeňte si také nainstalovat a povolit aplikaci Google Authenticator ve svém chytrém telefonu.

Jak aktivovat dvoufázové ověřování NETELLER

Nastavení dvoufaktorového ověřování je rychlý a snadný proces a během několika minut přidáte na svůj účet NETELLER skvělý bezpečnostní prvek, který zvýší úroveň vašeho zabezpečení a ochrání vaše finanční prostředky.

Pojďme se podívat, jak snadné je učinit ze služby NETELLER bezpečné místo pro vaše peníze.

  • Nainstalujte si do svého chytrého telefonu aplikaci Google Authenticator. Snadno jej najdete v Google Play/App Store a jeho instalace a používání je zdarma.
  • Přihlaste se ke svému účtu NETELLER a přejděte do nastavení → nastavení zabezpečení. Klikněte na „povolit“ dvoufázové ověřování:
  • V nastavení dvoufázového ověřování NETELLER klikněte na „začít“ a zadejte své zabezpečené ID a pokračujte.
  • Vyberte svůj chytrý telefon, naskenujte čárový kód v aplikaci Google Authenticator a zadejte kód.
    Vaše nová bezpečnostní funkce NETELLER je nyní připravena k použití!

Kdykoli se přihlásíte ke svému účtu NETELLER nebo provedete platbu na stránkách obchodníka, budete nyní požádáni o zadání kódu dvoufázového ověření NETELLER. Již nebudete žádáni o zadání svého zabezpečeného ID NETELLER a budete moci využívat ještě vyšší úroveň zabezpečení u společnosti NETELLER.

dvoufázové ověřování NETELLER – shrnutí

Dvoufázové ověřování NETELLER funguje jako dvoufaktorové ověřování a zvyšuje úroveň zabezpečení vašeho účtu NETELLER. Kombinuje něco, co znáte (heslo), s něčím, co máte (ověřovací kód), a je nezbytnou součástí zabezpečení vašeho účtu NETELLER i karty NETELLER MasterCard.

Pokud máte další dotazy ohledně dvoufázového ověřování, neváhejte nás kontaktovat.

Přejít nahoru