Jak otevřít a ověřit Skrill (Moneybookers) účet

Jak otevřít a ověřit Skrill účet

Otevření Skrill účtu je velice snadné a zabere vám jen pár minut. Klikněte na následující odkaz (otevírá se v novém okně) a vyberte si možnost Osobní účet. Pokud máte zájem si zřídit Skrill MasterCard kartu, zaškrtněte příslušné políčko. Jakmile kliknete na Zaregistrovat se, stránka bude vypadat takto:

Jak otevřít Skrill účet
Předtím, než na nově otevřený účet budete převádět peníze, je nutné jej nejdříve ověřit. Verifikační e-mail s ověřovacím kódem a pokyny bude odeslán na vaši emailovou adresu. Tímto způsobem si Skrill ověří, že jste majitelem účtu. (Poznámka: Email s ověřovacím kódem obdržíte zpravidla do několika minut, nicméně maximální doba na obdržení emailu je nastavena na dva dny). Tento kód použijete na aktivaci vašeho Skrill účtu. Jakmile bude váš účet aktivován, můžete zaregistrovat vaši kreditní/debetní kartu. Klikněte na „Zobrazit limit“ v levém horním rohu na vašem Skrill účtu. Poté zvolte „Ověřit vaši kreditní/debetní kartu„.

Po zadání údajů z vaší karty, Skrill provede verifikaci karty. Z karty bude odečtena částka mezi €1.01 a €2.99 (v závislosti na měně Vašeho Skrill účtu). Následně zkontrolujte bankovní výpis, jaká konkrétní částka byla odečtena. Poté ji vepište do stanovené sekce ve vašem účtu.

Pokud přidáváte do Skrill účtu na místo vaší karty váš bankovní účet, proces je prakticky stejný. Namísto částky, která byla odečtena, zadáte kód transakce z výpisu účtu.

Jakmile bude váš Skrill účet ověřen, můžete jej začít ihned používat pro odesílání a příjem finančních prostředků online. Každý z těchto ověřovacích procesů, bankovním převodem či kreditní kartou, automaticky zvýší limity na vašem Skrill účtu.
Posílání peněz na váš Skrill účet je zdarma. Výběr ze Skrill účtu je obvykle zpoplatněn €1.80 pro bankovní převod a €3.50 v případě, že požádáte o šek.

Otevřete si Skrill účet zdarma!

Přejít na začátek