Skrill výhody

Důvod, který zákazníci uvádí jako rozhodující při výběru online peněženek jsou poplatky. Skrill neúčtuje za vedení účtu žádné poplatky (za předpokladu že jej uživatel aktivně využívá)*. Stejně tak je převod mezi Skrill účtem a Vaším bankovním účtem úplně zdarma. Skrill nicméně účtuje poplatky za různé další operace, byť jde opravdu o malé částky, je dobré o nich vědět před tím, než se rozhodnete Skrill využívat. Např. při nákupu či prodeji kryptoměny se účtuje % z celkové částky, vydání předplacené karty MasterCard stojí 10 EUR ročně. Kompletní ceník a informace o poplatcích naleznete v sekci Poplatky.

*aktivně využívaný účet znamená přihlásit se alespoň jednou za 12 měsíců nebo provést minimálně jednu transakci.

Skrill_penezenka

Vítejte ve světě kryptoměn

Nejen Bitcoin, ale i několik dalších měn je nyní možné nakoupit, prodat a uložit v Skrill účtu. Jestli Vás krypto horečka jěště nepobláznila, vyzkoušejte Skrill a funkci nákupu kryptoměny. Diky této internetové peněžence je přístup na trhy s kryptoměnami i pro úplné začátečníky. Na výběr je více než 8 kryptoměn, mezi nejpopulárnějšími jistě Bitcoin či Ethereum. Skrill účet můžete využít ke každodennímu tradingu či jen nakoupit a držet kryptoměnu do té doby, než se rozhodnete výhodně prodat.

Bezpečnost a anonymita

Základní pilíř každé online finanční společnosti je bezpečnost. Při platbách na internetu přes Skrill se obchodník nikdy nedozví jaké bankovní údaje máte uložené v Skrill účtu. A stejně tak, Vaše banka se nikdy nedozví kam jste peníze posílali. Váš bankovní účet pouze zobrazí převod financí na Váš Skrill účet. Díky tomuto je Skrill považován za top platební metodu online, a především v sázkových kancelářích a casinech, kde každý hráč očekává jistou bezpečnost a anonymitu.

Skrill_secure
Přejít na začátek