Využití Skrill

Jako lídr na trhu online platebních systémů, Skrill vždy přináší revoluční řešení jako první. Níže naleznete základní funkce jak tuto peněženku využít. Nícméně, až po otevření Skrill účtu teprve zjistíte jaké širší možnosti Vám Skrill nabízí.

Skrill účet – Zde vše začíná. Skrill účet můžete využít pro zasílání peněz dalším Skrill uživatelům. Kamarádům, známým, online obchodům či sázkovkám a casinům, kteří Skrill přijímají jako platební metodu. Skrill účet si také můžete spárovat s Vaším bankovním účtem či debetní kartou a zasílat tak prostředky z a do Skrill účtu. Žádné poplatky za otevření a vedení účtu nejsou. Stejně tak Skrill neúčtuje poplatky za zaslání peněz z Skrill účtu na Váš bankovní účet.

Skrill_penezenka
skrill-ppmc

Předplacená karta MasterCard

Rozšířené možnosti jak dostat z Skrill účtu maximum je předplacená karta MasterCard. Za pouhých 10 EUR ročně obdržíte MasterCard bezkontaktní kartu, kterou lze platit online a také v kamenných obchodech. Všude tam, kde uvidíte logo MasterCard. Tato karta bude disponovat zůstatkem Skrill účtu. To znamená, dokud máte prostředky na Skrill účtu můžete je utratit prostřednictvím této MasterCard karty. Více o této kartě se dozvíte v sekci Skrill předplacená karta MasterCard.

Skrill účet jako trezor na kryptoměny

S rostoucím zájmem o kryptoměny a investování, Skrill zakomponoval více než 8 krypoměn, které mohou zákazníci nakoupit či prodat. A to velice jednoduchým způsobem – přímo v rozhraní Skrill účtu. Ať je Vaše strategie investování jakákoli, nákup kryptoměny se díky Skrillu stal daleko dostupnější než kdy jindy.

Přejít na začátek