Neteller výhody

Když kreditní karta či bankovní účet nestačí, Neteller spolehlivě nahradí tradiční platební metody. Díky bezpečnosti a anonymitě převodů je Neteller nejoblíbenější platební metoda pro online hazard. A nejen to, investování do forexu a obecně všude tam, kde obchodníci akceptují Neteller. A to vše v reálném čase.

Mobilní aplikace

Mějte přístup ke svým penězům kdykoli díky aplikaci Neteller. Dostupné pro iOS a Android telefony, uživatel ocení plný přístup k funkcím Neteller účtu. Online internetová peněženka na cestách – to je Neteller mobilní aplikace.

Net+ předplacená karta

Net+ MasterCard bezkontaktní platební karta rozšiřuje možnosti využití Neteller účtu. Net+ karta umožňuje utratit zůstatek Neteller účtu online nebo v kamenných obchodech, všude tam, kde uvidíte MasterCard logo. S denním limitem 900 EUR pro výběr z bankomatů po celém světě tak budete mít hotovost vždy na dosah. Více o Net+ platební kartě.

neteller predplacena karta

Nákup/prodej kryptoměn

Obchodování s kryptoměnou nebylo nikdy snažší. S Neteller účtem snadno nakoupíte či prodáte Bitcoin, Bitcoin Cash, EOS, Ether, Ethereum Classic, Litecoin, XLM, XRP a 0x. To vše v reálném čase a bez další nutnosti verifikace účtu. Live feed zaručuje vždy aktuální hodnotu kurzu kryptoměny. Máte tak vždy přehled o aktuální ceně. Poplatky za nákup a prodej jsou velmi přiznívé, 1,5% za uskutečněný nákup/prodej.

Přejít na začátek