Možnosti využití Neteller peněženky

Jako základní funkcí této peněženky se považuje možnost přijímat a odesílat peníze v reálném čase dalším uživatelům Netelleru. Po otevření účtu přicházejí na řadu další výhody jako investování do kryptoměn, vydání předplacené MasterCard karty Net+ nebo bezpečné vklady a výběry z online hazardních her.

Neteller účet

Zde vše začíná. Neteller účet můžete využít pro zasílání peněz dalším Neteller uživatelům, známým, online obchodům či sázkovkám a casinům, kteří Neteller přijímají jako platební metodu. Neteller účet si také můžete spárovat s Vaším bankovním účtem či debetní/kreditní kartou a zasílat tak prostředky z a do Neteller účtu. Žádné poplatky za otevření a vedení účtu nejsou.

Předplacená karta MasterCard Net+

Máte na Neteller účtu peníze a nevíte jak je využít? Vyhráli jste v online casinu a nechcete si peníze zasílat na bankovní účet? Požádejte o předplacenou kartu MasterCard a do 10 pracovních dní ji máte doma. Tato Net+ karta disponuje zůstatkem Vašeho Neteller účtu a můžete ji tak využít k platbám za služby či produkty online nebo v kamenných obchodech. Kartou můžete také vybrat hotovost v jakémkoli bankomatu podporující MasterCard karty po celém světě.

Nakupujte / prodávejte kryptoměnu

Neteller zpřístupnil investování do kryptoměn úplným začátečníkům. V Neteller účtu nyní naleznete možnost nakoupit či prodat více než 8 kryptoměn a to pouhým kliknutím. Ať je Vaše strategie investování jakákoli, nyní máte možnost. Začněte obchodovat ještě dnes.

Přejít na začátek